• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Негативный отзыв о работе с Yurist

  • Автор теми Powerl1
  • Дата початку
  • Відповіді 54
  • Перегляди 4K
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Просто шок... Который по счету отзыв, и все идентичны. Мне искренне жаль клиентов подобных "юристов".
 
скинуть скрин моего звонка?))

як Ви оцінюєте, що дешевше?
А вам скинуть скрины и не ответы в вайбере ? Или может встретимся на старом месте? Или вы токо писун. А не юрист?
 
Закрити шарагу за тіло, а не першим подавати в суд.
Я підтримую захищатися від банку в суді та знімати ВН через суд
Ви написали, що дешевше було закрити, чим дійти до Верховного суду.
Ще раз питання - як Ви оцінюєте?
Сложно что-то понять из этой темы.
Значит есть вероятность признавать договора недействительными? Вам удавалось?
есть. удавалось.
А вам скинуть скрины и не ответы в вайбере ? Или может встретимся на старом месте? Или вы токо писун. А не юрист?
скидывайте, в чем проблема?
и дайте ответ на мой вопрос - мне скинуть скрин звонка? и Ваших сообщений?
можем встретиться где скажете. только пока не совсем понимаю о чем встречаться...
 
Ви написали, що дешевше було закрити, чим дійти до Верховного суду.
Ще раз питання - як Ви оцінюєте?
Нормально оцінюю. Я теж мала кредит касу. Закрила за тіло. Тіло було 10 000. Для чого мені перти в Верховний суд?
Але для чого то людей агітувати першими подавати на мфо , як на форумі тільки й кажуть щоб оборонятися а не першим нападати?
Подав банк в суд чи зробило мфо напис , то тоді звичайно до юриста. А для чого першим подавати?
В чому тут перевага?
 
Нормально оцінюю. Я теж мала кредит касу. Закрила за тіло. Тіло було 10 000. Для чого мені перти в Верховний суд?
Але для чого то людей агітувати першими подавати на мфо , як на форумі тільки й кажуть щоб оборонятися а не першим нападати?
Подав банк в суд чи зробило мфо напис , то тоді звичайно до юриста. А для чого першим подавати?
В чому тут перевага?
якщо закрили за тіло, звичайно Вам немає потреби перти в Верховний суд...
я не агітував, але причини подати першому в суд є різні.
В цьому конкретному випадку вигода є. Яка не напишу, постраждають інші клієнти.
 
Нормально оцінюю. Я теж мала кредит касу. Закрила за тіло. Тіло було 10 000. Для чого мені перти в Верховний суд?
Але для чого то людей агітувати першими подавати на мфо , як на форумі тільки й кажуть щоб оборонятися а не першим нападати?
Подав банк в суд чи зробило мфо напис , то тоді звичайно до юриста. А для чого першим подавати?
В чому тут перевага?
Преимущество безусловно есть, но шансы мизерные
 
Ви написали, що дешевше було закрити, чим дійти до Верховного суду.
Ще раз питання - як Ви оцінюєте?

есть. удавалось.

скидывайте, в чем проблема?
и дайте ответ на мой вопрос - мне скинуть скрин звонка? и Ваших сообщений?
можем встретиться где скажете. только пока не совсем понимаю о чем встречаться...
А встреча не только о передаче а и возврате обратно просрасранных судов. В том числе и динеро просранные сроки на апелицию вами
 
Отзыв оставлен.
Обсуждение скатывается к личному.
С личным в лички.
Тема закрыта.
 
Але для чого то людей агітувати першими подавати на мфо , як на форумі тільки й кажуть щоб оборонятися а не першим нападати?
Була така практика...
Багато хто діяв за принципом: "Лучшая защита- нападение."
Я на форумі уже давненько, тож, запевняю вас, що різноманітність методів боротьби з МФО змінювалась швидше, ніж сезонні модні тренди.
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі Унизу