• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Конкурс Новый год не за горами

Агент Снежинка, я бы и рад устроить голосовалку именно по постам, но их больше 30 и они с трудом влезли бы просто по количеству символов. Перебрал кучу доступных и недоступных вариантов, но это единственный возможный вариант...
 
Агент Снежинка, я бы и рад устроить голосовалку именно по постам, но их больше 30 и они с трудом влезли бы просто по количеству символов. Перебрал кучу доступных и недоступных вариантов, но это единственный возможный вариант...
Без ста грам не розберешся. Наливай!))
 
Агент Снежинка, я бы и рад устроить голосовалку именно по постам, но их больше 30 и они с трудом влезли бы просто по количеству символов. Перебрал кучу доступных и недоступных вариантов, но это единственный возможный вариант...
Ти сплюсуй кількість лайків під постами Агента)))?І подаруй уже подарунок)
P.S "родинних" зв'язків немаю)))
 
Агент Снежинка, я бы и рад устроить голосовалку именно по постам, но их больше 30 и они с трудом влезли бы просто по количеству символов. Перебрал кучу доступных и недоступных вариантов, но это единственный возможный вариант...
К чему так такие сложности, все просто-я люблю джек медовый с корицей .
P.s щас и я дошучусь ?
 
Агент Снежинка, я бы и рад устроить голосовалку именно по постам, но их больше 30 и они с трудом влезли бы просто по количеству символов. Перебрал кучу доступных и недоступных вариантов, но это единственный возможный вариант...
Ром, сними мою кандидатуру, чтобы не думали, что я тут всеми правдами и неправдами хочу "победить".
всё было весело, пока я неудачно не пошутила...чувствую себя слоном в посудной лавке...
ну хоть тему в топ подняли ?
 
Вже закрила давно кредит у Swizo, але повідомлення веселили :)) хоч і найадекватніші були.

У разі відмови виконати свої зобов’язання в добровільному порядку ми вимушені будемо передати Вашу справу в Бюро кредитних історій, що ускладнить:
  • Отримання послуги мобільного зв’язку, інтернету, кабельного телебачення;
  • Отримання дозволу на перетин кордону;
  • Може створити перешкоди при оренді квартири, офісного приміщення, рухомих об’єктів;
  • Може створити перешкоди при отриманні роботи, оскільки роботодавець з недовірою ставиться до людей із негативного списку.
 
Вже закрила давно кредит у Swizo, але повідомлення веселили :)) хоч і найадекватніші були.

У разі відмови виконати свої зобов’язання в добровільному порядку ми вимушені будемо передати Вашу справу в Бюро кредитних історій, що ускладнить:
  • Отримання послуги мобільного зв’язку, інтернету, кабельного телебачення;
  • Отримання дозволу на перетин кордону;
  • Може створити перешкоди при оренді квартири, офісного приміщення, рухомих об’єктів;
  • Може створити перешкоди при отриманні роботи, оскільки роботодавець з недовірою ставиться до людей із негативного списку.
А с этим пунктом все ОК? :mosking:
  • Може створити перешкоди при оренді квартири, офісного приміщення, рухомих об’єктів;
 
У разі відсутності оплати фахівці нашої компанії зв’яжуться з Вами для
погодження дати,часу,місця особистої зустрічі +380930934604



ПС:Я непроти, і не проти їм п*зди дати при тій зустрічі
 
Назад
Угорі Унизу