• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Щоденник Ну все, приїхали, трезвон.....

  • Автор теми Roman_Bo
  • Дата початку
  • Відповіді 51
  • Перегляди 3K

Roman_Bo

Форумчанин
Реєстрація
16 Жов 2023
Дописи
209
Реакції
395
Бали
293
UAH
13.00
Ваш пол
Мужской
Roman_Bo не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
"І чому я не натрапив на цей форум раніше....."(с)
Усім вітання! От і я "приплив".... А почалось все ще в далекому 2018му.... На фоні росту крипто-майнінгу (саме майнінгу а не біржингу) і за наявності потужного комп-жиліза після переглядів відосіків про майнинг на Ютубчику, почав трохи майнити.... І тут, як то кажуть, понеслось.... "Треба більше карт": спочатку вкладав свої гроші, поки карти були дешеві, а потім вже почались кредити на нові, потужні і достобіса дорогі.... Спочатку були кілька МФО і я успішно з ними ладив, лонгуючи чи гасячи і потім знову беручи і так далі.... А потім.... А потім сімейні обставини. потреба в грошах, ковід і панєслась.... Берем одні, щоб покрити інші, дойшло до 30+ МФО.... І тут страх перед дзвінками, продаж ферм, закриття більшості займів.... Але не всіх.... І мало-помалу росте новий ком.... А тут вже ж купа погашених позик попередніх, лімити сказка.... Тонемо знову.... Далі позички по друзях-родичах-знайомих.... Часткове закриття до прострочок, пролонгації. Ну все, думаю, харе... Але не тут то було, як то кажуть..... Після початку війни був третій шанс закрити все, забити, залізти в прострочки і позакривати за тіло, але.... Я ж порядний.... І йдем по наступному колу.... Благо зп непогана.... Але зараз, коли вже виплати почали обмежувати потреба моєї сім'ї і трохи затримали заплатню - алєс, Каська, зрозумів що йдемо на прострочення....
Ну і все як у всіх - переживання, -10кг за місяць(че радше плюс чим мінус, бо всьо в мені було під 138кг), дзвінки близьким.... Прийшлось признатись.... Скажу так, зараз це вже не є щось на кшталт "грім серед ясного неба", бо багато вже людей потанцювали на цих граблях і так чи інакше у близьких ваших будуть вже історії від знайомих про це... Тому йдіть, розказуйте і повірте - буде підтримка, а це основне. Далі Антиколектор - це як валеріана. Блочим дзвінки(я спочатку відповідав, просив реструктуризації(ага, я дурачок)), з соц-мережами(тіки маю Фісбук) в мене ітак все закрито(я більше люблю очні зустрічі). по роботі я ФОП, не давав ніколи додаткових інфо щодо компаній де я працюю і тп. Ітак, оголосимо весь список(декого я буду об'єднювати в зв'язку з одним і тим же ТОВ і тп):
1-3. Аванс/ФінБар/СтарФін
4. АлексКредит
5. ЄваКеш
6. Є-воші
7-8. Мілоан/Тенго
9-10. МайКредит/КлікКредит
11. Нові Кредити
12. ФінСфера
13. КредитПлюс
14.МаніФою
15.КачаГроші
16. Кредит7
17. СелфіКредит
18. СлонКредит
19. СОС Кредит

Ще є БізПозика, НаВсі і ШвидкоВоші, але там ще по кілька платежів і все - тому їх закрию без прострочок(по ходу вони якраз найбільш відбиті і на договорняки не йдуть)

Ітак, що ми маємо на даний момент - загальне тіло кредитів напевно поза 200к(а то і відчутно поза...). десь 14 вже в прострочці, деякі вже більше місяця. На даний момент трезвон жосский, блокіратор наше все, благо мені незнайомі номери не телефонують. З тих, кого точно мастурбують - це дружина, брат і мама(брат і мама зареєстровані там же, де і я, мабуть тому і взнали). Мама ігнорить, брат шле нах.
Поки конструктивних пропозицій не було. Оскільки у всіх мав закриті попередні кредити з пролохаціями і драконовідсотками(з декотрими конторами "працював" з 2018-2019рр) - настановив себе закривати виключно за тіло або менше - хай ідуть лісом...
Сьогодні прийшло смс від ПрімоКолект що я недобросовісний.... за останній місяць трезвону - ви собі навіть не можете представити наскільки))))
 
Останнє редагування:
Що ж)
Вітаємо в нашому колі...
Один дрібний не закривайте. Тоді не дадуть новий в інших канторах.
І нового кола вже точно не буде.
 
Що ж)
Вітаємо в нашому колі...
Один дрібний не закривайте. Тоді не дадуть новий в інших канторах.
І нового кола вже точно не буде.
та то вже все, амінь... Цікаво те, що заробітна плата немаленька.... тепер буду жити на одну зарплату... але тратити її на себе і на сім'ю а не на шараги....
 
до речі, Нові і Єву брав вже з як мінімум трьома чи більше прострочками, тому залишити один незакритий - то не варіант. Варіант сідати і вчитись фінансової грамотності, складати дебет з кредитом і тоді потреба в такому відпаде, бо завжди буде резерв....
 
Slon Credit чекай 3 місяця потім запропонують закрити за 50-60 відсотків від тіла. Маніфою з май кредіт зараз продають ЄАПБ через 2 місяці, ті люблять суди.
 
Slon Credit чекай 3 місяця потім запропонують закрити за 50-60 відсотків від тіла. Маніфою з май кредіт зараз продають ЄАПБ через 2 місяці, ті люблять суди.
ну, про ЄАПБ я чув, вони будуть напевно об'єднувати все в один позов - будемо чекати.....
 
Сьогодні ввечері була спроба рейдерського списання коштів з карти... Дойшли навіть до 2грн, але і уви - карта заблочена, думаю перевипустити, благо засвітився тільки одну, Моно...
 
Сьогодні ввечері була спроба рейдерського списання коштів з карти... Дойшли навіть до 2грн, але і уви - карта заблочена, думаю перевипустити, благо засвітився тільки одну, Моно...
Так ,краще перевипустить
 
Ітак, на вихідних зловив дзен.... Не без допомоги кума і самогону).
На вихідних пішли в прострочку Тенго, МайКредіт і КлікКредіт. Також КредитПлюс надіслав листа з вимогою оплатити, бо інакше термін кредиту завершиться 19-11-2023 (отут, до речі, цікаво, бо кредит на рік) - це типу вони після 19-11 перестануть нараховувати відсотки.... Нюню....
Назви номерів на Труколлері - це окремий вид мистецтва)
Сьогодні в основному трезвонять Тенго, МаніФою написали, що я такий поганий, що будуть звонити третім особам(ахахах, вони в перші дні обзвонили все що могли)
МайКредит і КлікКредит просто смсять, мол "ну бумласка, ну віддайте......"
 
Щоб не плодити свої думки вголос по форуму, подумаю тут....
Одразу попереджаю, я не юрист, освіти три кляси з половиною, фінансова грамотність в мінусі.... Тому не судіть строго, це виключно моя думка, виходячи з судових рішень, коментарів адвокатів і читання(ого, та невже) законів.
Ітак, дано: кредит в шаразі типу КК, договір на 100500 днів, суд.
Виходячи з допису, наш захист починає базуватись з того, що позивач повинен довести факт отримання грошей саме нами. Позивач - КК(УкрКредитФінанс), тобто пункт 3 відпадає(тут нема правонаступлення і тп)
По першому пункту - договір уклали за допомогою одноразового ідентифікатора, відправлено на номер телефону, закріплений за мною(прив'язаний до паспорта) - подадуть документи з сервісу СМС і тп - доведено позивачем
По другому пункту - платіжна система підтвердить факт надсилання грошей на мою карту (зазвичай карти таки прив1язані до мого паспорта і тп) - доведено позивачем
тепер починається підрахуй того, що я винен - і там пєсня: купа відсотків, договір якщо ще не дійсний (люди кажуть, що КК подають до суду через 2 місяці прострочки) то тільки-но закінчився і тут виходить, що варіант добиватись оплати нарахувань тільки за час дії договору - летить в трубу (отут виглядає, що більшість адвокатів кажуть, що ср*ка) - і воно якби логічно. Але ми беремо тему і бачимо, що є рішення на користь споживача. Тільки от тут не зрозуміло, чи це відповідач поплакався на несправедливі умови згідно статті 18 ЗУ про права споживачів, чи це суддя дійшов такого висновку. побачивши баснословні суми....
От мені цікава думка саме юристів щодо такої ситуації.... Ще раз кажу - я йолоп, три кляси освіти і не зовсім розумію ото 100500 букв в рішеннях суду.....
 
Там залежить все від судді і крапка. Були рішення с заявами від відповідача щодо 18 ст, але успішно були проігноровані, а також навпаки в заочних рішеннях судді самі доходили до висновку, що можна застосувати ст 18. Це лотерея не накористь відповідача. С 10 справ одна може і прокате і то не факт.
 
Сьогодні МайКредіт і КлікКредіт прислали що мої прострочки переїхали в КредитБоргСолюшн.... Читав, що з цими можна добепкатись за тіло.... Ну що ж, подивимось на пропозиції від них, бо я в глибокій сніжинці.....
 
Клік кредіт мені взагалі нічого не писали і не дзвонили(можливо), в кабінет не заходив взагалі, але після того як одна колега на форумі написала у неї в кабінеті тіло висить з розбиттям на 11 платежів, тоді я також виріший зайти в кабінет, і як на диво у мене такаж висіло тіло з розбивкою на 5 - 7 - 11 платежів. І це через 4 місяці прострочки, зараз платю по 770 грн раз в 2 неділі
 
Хух, ще один тиждень позаду.... Таке відчуття, що звонільники активізовуються під кінець місяця (мабуть щоб отримати надбавку до зп), МілоанТенго взагалі офігіли вкрай - трезвонили в суботу. Зараз десь по 200-300 дзвінків в день. На разі Кредит без плюсу пропонує вже списання всіх нарахованих за час прострочки процентів(але не нараховані до) - успішно послані. Сьогодні навіть були спроби дзвонити у Вайбер з особистих(всякі там Володимири і тому подібне) - лососнули тунця. МайКредіт і КлікКредіт вже пропонують реструктуризацію, але зі всіма нарахуваннями. Готуюсь до наступного тижня - там підходе Слон, Селфі і Сос..... Сьогодні писали з Топ1 - просять вийти на зв'язок. Але, нема грошей - є режим "сніжинка". Зі слів Форумчан з досвідом - ще не скоро зменшиться інтенсивність дзвонільників......
 
Хух, ще один тиждень позаду.... Таке відчуття, що звонільники активізовуються під кінець місяця (мабуть щоб отримати надбавку до зп), МілоанТенго взагалі офігіли вкрай - трезвонили в суботу. Зараз десь по 200-300 дзвінків в день. На разі Кредит без плюсу пропонує вже списання всіх нарахованих за час прострочки процентів(але не нараховані до) - успішно послані. Сьогодні навіть були спроби дзвонити у Вайбер з особистих(всякі там Володимири і тому подібне) - лососнули тунця. МайКредіт і КлікКредіт вже пропонують реструктуризацію, але зі всіма нарахуваннями. Готуюсь до наступного тижня - там підходе Слон, Селфі і Сос..... Сьогодні писали з Топ1 - просять вийти на зв'язок. Але, нема грошей - є режим "сніжинка". Зі слів Форумчан з досвідом - ще не скоро зменшиться інтенсивність дзвонільників......
Щодо дзвінків так і є. В кінці місяця їм треба хоч якийсь результат показати керівництву, от і наярюють. За сьогодні отримав дзвінків більше ніж за весь минулий тиждень. Маю 10+ мфо та півроку просрочки, але сьогодні просто з цєпі сорвались)
 
Хух, ще один тиждень позаду.... Таке відчуття, що звонільники активізовуються під кінець місяця (мабуть щоб отримати надбавку до зп), МілоанТенго взагалі офігіли вкрай - трезвонили в суботу. Зараз десь по 200-300 дзвінків в день. На разі Кредит без плюсу пропонує вже списання всіх нарахованих за час прострочки процентів(але не нараховані до) - успішно послані. Сьогодні навіть були спроби дзвонити у Вайбер з особистих(всякі там Володимири і тому подібне) - лососнули тунця. МайКредіт і КлікКредіт вже пропонують реструктуризацію, але зі всіма нарахуваннями. Готуюсь до наступного тижня - там підходе Слон, Селфі і Сос..... Сьогодні писали з Топ1 - просять вийти на зв'язок. Але, нема грошей - є режим "сніжинка". Зі слів Форумчан з досвідом - ще не скоро зменшиться інтенсивність дзвонільників......
Пройде місяць чи два, взагалі перестанете паритись)
 
Ітак, не пройшло і двох місяців прострочки, як Кредит+ прийшов домовлятись за тіло. Поки хочуть одним платежем, я пропоную розбивку на 5+ помісячно....
 
Назад
Угорі Унизу