• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Щоденник Ну все, приїхали, трезвон.....

  • Автор теми Roman_Bo
  • Дата початку
  • Відповіді 51
  • Перегляди 3K
Ітак, невеличкий апдейт:
Тенго продали ЄАПБ, рівно місяць після СМС про тіло+1000.
ТОП1 продав Преміум Актив, там же і Є-Гроші, почали присилати вже пропозиції, наближені до адекватності, два-три рази на тиждень мені роблять дзвоно-бомбер на пів-годинки(на цей час ставлю телефон в літачок)
Сьогодні прийшло від НаВсе про залучення Кредитекспрес.
Дзвінків стало відчутно менше(з 300-400 до 30-40 в день) аж десь під кінець січня.
ФінБар, Аванс, Качки, Мані4ю, Селфі пропонують закрити за тіло.
КредитПлюс вже просить 90% тіла, але там і тіло велике і пролохації були, ще трошки покиснемо.

Оскільки попереднього місяця було закрито трохи, то цього місяця баста.
П.С. повний режим сніжинки, якщо не маю вільних коштів - то всі стуки в Вайбер видаляю, навіть не читаючи.
П.П.С. близьких турбують все менше, мама в сніжинці, дружина - також, брат ще ними розмовляє, але так, як писав Терентій - жосска, перебиваючи і з матами)
 
Блін,так вони із часом усі ідуть на "уступки"-тільки грошей немає щоб задовільняти їх фантазії.:crazy:
 
Ітак, деякі оновлення:
МайКредит продав ЄАПБ, там вже моїх 4 договори
Аванс і ФінБар продали Кредит Капіталу, до того пропонували закрити за тіло десь місяця півтора.
Сьогодні також прийшло повідомлення від Селфі Кредиту про продаж Уно Капіталу - може хтось чув про них, бо на форумі інфи нема..... До того пропонував десь місяць закрити за тіло.
КредитПлюс пропонував то 50%, то 60% від тіла, Кача - 50% від тіла, Слони теж пропонували закрити за 60% від тіла. Сос пропонує закрити за тіло.
 
Ітак, деякі оновлення:
МайКредит продав ЄАПБ, там вже моїх 4 договори
Аванс і ФінБар продали Кредит Капіталу, до того пропонували закрити за тіло десь місяця півтора.
Сьогодні також прийшло повідомлення від Селфі Кредиту про продаж Уно Капіталу - може хтось чув про них, бо на форумі інфи нема..... До того пропонував десь місяць закрити за тіло.
КредитПлюс пропонував то 50%, то 60% від тіла, Кача - 50% від тіла, Слони теж пропонували закрити за 60% від тіла. Сос пропонує закрити за тіло.
Доброго дня, підскажіть, а ТОП1 вам щось пропонував, чи продали без пропозицій?
 
Доброго дня, підскажіть, а ТОП1 вам щось пропонував, чи продали без пропозицій?
Топ1 сильно Вас та рідних кошмарили? Я оце вперше на прострочку виходжу
Топ1 одна з найспокійніших контор, хоч і дітище Є-вошок. Нечасті адекватні повідомлення, пропозиції були більш-менш, але я тоді не мав як(і добре), бо Преміум Актив зробив кращу пропозицію(тіло + мівінка). Щодо родичів не скажу, бо я тоді вийшов на прострочки в десятку контор.....
 
Ітак, деякі оновлення:
МайКредит продав ЄАПБ, там вже моїх 4 договори
Аванс і ФінБар продали Кредит Капіталу, до того пропонували закрити за тіло десь місяця півтора.
Сьогодні також прийшло повідомлення від Селфі Кредиту про продаж Уно Капіталу - може хтось чув про них, бо на форумі інфи нема..... До того пропонував десь місяць закрити за тіло.
КредитПлюс пропонував то 50%, то 60% від тіла, Кача - 50% від тіла, Слони теж пропонували закрити за 60% від тіла. Сос пропонує закрити за тіло.
Сос можуть пропонувати і менше ніж за тіло. В мене тіло було 7000, закрила за 1400. Але ж договір був 21 року...Єапб маю по 2 договорах. Менше ніж на 2 тіла не йдуть..
 
Топ1 одна з найспокійніших контор, хоч і дітище Є-вошок. Нечасті адекватні повідомлення, пропозиції були більш-менш, але я тоді не мав як(і добре), бо Преміум Актив зробив кращу пропозицію(тіло + мівінка). Щодо родичів не скажу, бо я тоді вийшов на прострочки в десятку контор.....
А які з контор дзвонили рідним, і через який час, підкажіть будь ласка
 
А які з контор дзвонили рідним, і через який час, підкажіть будь ласка
Точно звонили(і дзвонять) Кредит+, Мані4ю, Є-Вошки і проксі(КПІ, Преміум), Селфі і проксі(Уно Капітал). Це ті, що точно і з історіями. Решта може і дзвонили, але рідня в мене адекватна, якщо не задовбували, то навіть не каже.
 
Назад
Угорі Унизу