• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Обзвон монетка

nataladacuk

Читач
Реєстрація
15 Бер 2021
Дописи
17
Реакції
7
Бали
278
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
nataladacuk не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Начали звонити всім по вулиці якій Я проживала раніше, всім людям які відношення немають. А також на теперішній адрес по сусідам, незнайомим людям, даже в другі міста. Людям яких Я в очі не бачила, не знаю номера. Що робити з цією монеткою? До кого звернутись щоб дійсно подіяло? Тіло сплачено все.
 
Начали звонити всім по вулиці якій Я проживала раніше, всім людям які відношення немають. А також на теперішній адрес по сусідам, незнайомим людям, даже в другі міста. Людям яких Я в очі не бачила, не знаю номера. Що робити з цією монеткою? До кого звернутись щоб дійсно подіяло? Тіло сплачено все.
а откуда вы знаете что звонят людям которых вы в глаза не видели?
 
Начали звонити всім по вулиці якій Я проживала раніше, всім людям які відношення немають. А також на теперішній адрес по сусідам, незнайомим людям, даже в другі міста. Людям яких Я в очі не бачила, не знаю номера. Що робити з цією монеткою? До кого звернутись щоб дійсно подіяло? Тіло сплачено все.
Я звонила на 1545 и писала в НБУ ,затихли,а сколько у Вас просрочка?
 
Начали звонити всім по вулиці якій Я проживала раніше, всім людям які відношення немають. А також на теперішній адрес по сусідам, незнайомим людям, даже в другі міста. Людям яких Я в очі не бачила, не знаю номера. Що робити з цією монеткою? До кого звернутись щоб дійсно подіяло? Тіло сплачено все.
Все время они звонить не станут,в конце концов умолкнут.. Если люди их будут слать в далёкое пешее путешествие,то очень скоро обзвон закончится.
 
Все время они звонить не станут,в конце концов умолкнут.. Если люди их будут слать в далёкое пешее путешествие,то очень скоро обзвон закончится.
Проблема в тому що обзвон кожних 2хв. говорить робот. Послати не получиться
Я звонила на 1545 и писала в НБУ ,затихли,а сколько у Вас просрочка?
175 днів
 
а откуда вы знаете что звонят людям которых вы в глаза не видели?
Люди телефонують мені. Їм приходять повідомлення з моєю адресою та номером телефону. В ці смс вказано що я їх брала за поручителів.
Антиспам в помощь соседям.
Ой якби ще люди були з адекватом. Що розуміють ситуацію.
 
Ой якби ще люди були з адекватом. Що розуміють ситуацію.
А если неадекваты, то Вам вообще должно быть по... Не вы же звоните, не Вам и решать их проблемы... Можно красиво послать их в полицию, суд или в любом другом направлении)
 
А если неадекваты, то Вам вообще должно быть по... Не вы же звоните, не Вам и решать их проблемы... Можно красиво послать их в полицию, суд или в любом другом направлении)
Розумію. Атаки телефонували 1545 вам допомогли. Я телефонувала вони сміливо направляють до поліції, або нбу
 
Люди телефонують мені. Їм приходять повідомлення з моєю адресою та номером телефону. В ці смс вказано що я їх брала за поручителів.

Ой якби ще люди були з адекватом. Що розуміють ситуацію.
Мне приходили смс за чужих людей,то я даже не передавала.И это было задолго до моих кредитов..
А наши люди..Хм.Нет слов.Надо ж обязательно пожалеться,типа их наезд на вас поможет.
Антиспам им в помощь,и смело шлите на три буквы,можете даже в суд.
 
Мне приходили смс за чужих людей,то я даже не передавала.И это было задолго до моих кредитов..
А наши люди..Хм.Нет слов.Надо ж обязательно пожалеться,типа их наезд на вас поможет.
Антиспам им в помощь,и смело шлите на три буквы,можете даже в суд.
Дякую вам велике за підтримку. ? тільки тут можна відчути підтримку, коли рідні просто відвернулися. (
 
Дякую вам велике за підтримку. ? тільки тут можна відчути підтримку, коли рідні просто відвернулися. (
Все буде добре! Ви не одні! З часом з родиною налагодяться стосунки, але теперішні проблеми Вам дають можливість зрозуміти хто є хто у Вашому оточенні.
 
Дякую вам велике за підтримку. ? тільки тут можна відчути підтримку, коли рідні просто відвернулися. (
Они со временем все поймут...И все наладится...
А на форуме вам всегда окажут помощь и поддержку!))
 
Все буде добре! Ви не одні! З часом з родиною налагодяться стосунки, але теперішні проблеми Вам дають можливість зрозуміти хто є хто у Вашому оточенні.

Они со временем все поймут...И все наладится...
А на форуме вам всегда окажут помощь и поддержку!))
 
Начали звонити всім по вулиці якій Я проживала раніше, всім людям які відношення немають. А також на теперішній адрес по сусідам, незнайомим людям, даже в другі міста. Людям яких Я в очі не бачила, не знаю номера. Що робити з цією монеткою? До кого звернутись щоб дійсно подіяло? Тіло сплачено все.
У меня,так было.Правда мне об этом несколькоо человек сказали,это длилось несколько дней,люди начали их в чс и слать.Теперь уже больше года неслышу о них
 
Люди телефонують мені. Їм приходять повідомлення з моєю адресою та номером телефону. В ці смс вказано що я їх брала за поручителів.

Ой якби ще люди були з адекватом. Що розуміють ситуацію.
А як люди, які Вас не знають і в очі не бачили, можуть вірити, що Ви їх взяли поручителем? Це ж точно треба бути не в адекваті, щоб в таке повірити.
 
Чоловіку що до нашої історії з боргами,дзвонили за не незнайому людину.Перший раз сказав,що він такого не знає,і нічого віддавати не буде,далі ігнорив-відстали.
 
Кто в курсе, на работу звонят?
На какой день / месяц просрочки начинаются звонки тем, кого найдут?
 
Кто в курсе, на работу звонят?
На какой день / месяц просрочки начинаются звонки тем, кого найдут?
Тут кому и как повезет. А среднем, на 2-3 месяце просрочки начинаются звонки всем. А вообще могут раньше, могут позже. Не угадать.
 
Я не знаю точно кому звонят, но у меня достают всех соседний и родственников, откуда у них только номера, звонят даже тем кого вообще не знаю, звонки уже на протяжении недели, написал жалобу в НБУ, подал заявление в полицию, подал обращение в киберполицию, как звонили так и звонят, каждые 30 секунд
 
Назад
Угорі Унизу