• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Отставить панику!

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Есь кто из Херсона? Что там?
 
Есь кто из Херсона? Что там?
Я из области. Пригород в боях, город окружён, флаг наш пока,
блокпосты везде, даже в городе. Аптеки пустые, магазины тоже...Призывают людей сидеть и не высовываться, вчера тероборону около 50 человек уложили. Мародеров вылавливают люди
 
Я из области. Пригород в боях, город окружён, флаг наш пока,
блокпосты везде, даже в городе. Аптеки пустые, магазины тоже...Призывают людей сидеть и не высовываться, вчера тероборону около 50 человек уложили. Мародеров вылавливают люди
Есть возможность эвакуироваться?
 
Kradotka5656, Твій брат герой Як не тяжко, гордись ним. Коли переможемо його ім'я будуть пам'ятати завжди
 
Людям поможет
 

Вкладення

  • Screenshot_20220302_221116_com.huawei.browser.jpg
    Screenshot_20220302_221116_com.huawei.browser.jpg
    82.3 Кб · Перегляди: 28
Доброе всем утро!!!. Как пережили эту ночь???? Отпишитесь
 
Слава Украине! У нас идёт эвакуация некоторых районов
 
Ну бои идут! И это факт! Будет стоять до последнего!
Ти ще танк у ватніків не вкрала ?))



До речі, народ :


 
Останнє редагування:
Ну бои идут! И это факт! Будет стоять до последнего!

Приветик, дорогая :luboff:
в Кривом бои?

Доброго ранку, Дніпропетровщина. Доброго ранку, Україна.
Станом на 9:00 в області - тиша і спокій. Кордони нашого регіону залишаються під контролем і захистом Збройних сил України на всіх напрямках. Ракетних ударів, обстрілів чи будь-яких інших проявів агресії з боку окупаційних військ Російської Федерації на Дніпропетровщині не зафіксовано.

Щодо відселення жителів окремих районів Кривого Рогу. Нам передали оперативну інформацію від ЗСУ про те, що готується ракетна атака на один з військових об‘єктів міста, від якого постраждали б мешканці сусідніх житлових масивів. А життя і здоров‘я наших українських громадян - найбільша цінність. Саме тому було прийнято відповідне рішення про відселення, яке було погоджено з військовими. Тому прошу не сіяти паніку - все робиться задля безпеки людей.
 
У нас летает су
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі Унизу