• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Отставить панику!

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Ти ще танк у ватніків не вкрала ?))



До речі, народ :


Нам предыдущую зп не всю дали, не хватило денег. И те на карту, которую нигде не обналичить, магазины их не принимают
 
Нам предыдущую зп не всю дали, не хватило денег. И те на карту, которую нигде не обналичить, магазины их не принимают
У нас дали і пенсії і решту виплат... можливо проблеми є в місцях безпосереднього ведення бойових дій
 
Можно обналичить теперь в торг точках и АЗС и с е поддержка
 

Вкладення

  • Screenshot_20220302_202347_com.viber.voip.jpg
    Screenshot_20220302_202347_com.viber.voip.jpg
    74.1 Кб · Перегляди: 11
  • Screenshot_20220302_221116_com.huawei.browser.jpg
    Screenshot_20220302_221116_com.huawei.browser.jpg
    82.3 Кб · Перегляди: 11

Вкладення

  • тимчасово дозволив українцям розраховуватися з арештованих рахунків_ є умова _ Новини Бухгалт...pdf
    56.4 Кб · Перегляди: 9
в Кривом бои?

Доброго ранку, Дніпропетровщина. Доброго ранку, Україна.
Станом на 9:00 в області - тиша і спокій. Кордони нашого регіону залишаються під контролем і захистом Збройних сил України на всіх напрямках. Ракетних ударів, обстрілів чи будь-яких інших проявів агресії з боку окупаційних військ Російської Федерації на Дніпропетровщині не зафіксовано.

Щодо відселення жителів окремих районів Кривого Рогу. Нам передали оперативну інформацію від ЗСУ про те, що готується ракетна атака на один з військових об‘єктів міста, від якого постраждали б мешканці сусідніх житлових масивів. А життя і здоров‘я наших українських громадян - найбільша цінність. Саме тому було прийнято відповідне рішення про відселення, яке було погоджено з військовими. Тому прошу не сіяти паніку - все робиться задля безпеки людей.
Нет, у нас боевая готовность. Я не писала, что именно в моем городе).Стоим и будем стоять :luboff:
Ти ще танк у ватніків не вкрала ?))



До речі, народ :


:nonn:. Спасибо дорогой, что переживаешь). Сам то как?
 
Нет, у нас боевая готовность. Я не писала, что именно в моем городе).Стоим и будем стоять :luboff:

:nonn:. Спасибо дорогой, что переживаешь). Сам то как?
ты просто отвечала на вопрос про эвакуацию районнов КР))
вот, я и переспросил
 
Ну я даю ссылку, поднимайте каждый как хочет... Я так понялаКабмін тимчасово дозволив українцям розраховуватися з арештованих рахунків: є умова
В другой теме писали, что только если открываешь новый счёт. Но здесь же сказано пользоваться 'ранее арестованных счетами", при условии, как я понимаю, если общая сумма взыскания не более 100 т
 
Дорогі моі друзі, я з вами дуже давно, але мало писала. Але сьогодні мені хочеться просто вам написати.я вірю в Бога, я бабтиска. Я і вся моя церква молиться за всю украіну, за кожного солдата, за кожну людину яка знаходиться в розбитих містах. Ми не можимо допомогти вам фізично, але молитви за вас летять до Бога. Хай вас всіх оберігає Бог.Віримо в перемогу.Слава Украіні. Вибачте, якщо щось не так.
 
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
 
Слава Украине! Жива
 
У нас сирена - киевская область
 
Запорожье пока тихо, но все у на на ушах из-за Енергодара
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі Унизу