• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Tengo Перестали дзвонити

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Nnnnnnnmn.nnnnnn

Читач
Реєстрація
31 Жов 2023
Дописи
9
Реакції
2
Бали
3
UAH
1.50
Nnnnnnnmn.nnnnnn не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Привіт. Маю багато МФО. Тенго і мілоан найбільше дзвонять. Другий день тиша від тенго. Закрила кредит в мілоан на минулому тижні. Тенго не дзвонять. Бізнес позика, швидко гроші, тоже тихо. Жодного дзвінка від інших компаній.
Від тенго неочікувано, звикла що телефон дзвонить кожні 2 хв. Можливо знає хтось з чим це пов'язано?
 
Привіт. Маю багато МФО. Тенго і мілоан найбільше дзвонять. Другий день тиша від тенго. Закрила кредит в мілоан на минулому тижні. Тенго не дзвонять. Бізнес позика, швидко гроші, тоже тихо. Жодного дзвінка від інших компаній.
Від тенго неочікувано, звикла що телефон дзвонить кожні 2 хв. Можливо знає хтось з чим це пов'язано?
Ви скучили? Подзвоніть, пройдіться по кабінетах і все повернеться на круги своя
 
Привіт. Маю багато МФО. Тенго і мілоан найбільше дзвонять. Другий день тиша від тенго. Закрила кредит в мілоан на минулому тижні. Тенго не дзвонять. Бізнес позика, швидко гроші, тоже тихо. Жодного дзвінка від інших компаній.
Від тенго неочікувано, звикла що телефон дзвонить кожні 2 хв. Можливо знає хтось з чим це пов'язано?
Тенго не дзвонить, дзвонить мілоан від 2х мфо. В мене теж вони. Після пропозиції тіло+1000грн продали єапб
 
Тенго не дзвонить, дзвонить мілоан від 2х мфо. В мене теж вони. Після пропозиції тіло+1000грн продали єапб
Чекаю цю пропозицію. Мілоан було два тіла. 7к тіло +25% нарахувань. В сумі вийшло два тіла. Тенго поки хоче тіло +50% нарахувань
Ви скучили? Подзвоніть, пройдіться по кабінетах і все повернеться на круги своя
Та я вже відвикла в будні дні тримати телефон поряд) то трохи накручую себе, бо готова закривати, чекаю норм пропозиції, і тиша)
 
Привіт. Маю багато МФО. Тенго і мілоан найбільше дзвонять. Другий день тиша від тенго. Закрила кредит в мілоан на минулому тижні. Тенго не дзвонять. Бізнес позика, швидко гроші, тоже тихо. Жодного дзвінка від інших компаній.
Від тенго неочікувано, звикла що телефон дзвонить кожні 2 хв. Можливо знає хтось з чим це пов'язано?
А оточенню теж дзвонили??
 
Привіт. Маю багато МФО. Тенго і мілоан найбільше дзвонять. Другий день тиша від тенго. Закрила кредит в мілоан на минулому тижні. Тенго не дзвонять. Бізнес позика, швидко гроші, тоже тихо. Жодного дзвінка від інших компаній.
Від тенго неочікувано, звикла що телефон дзвонить кожні 2 хв. Можливо знає хтось з чим це пов'язано?
Тенго дзвонять що 2 хв бо кинули на вас бомбера (робота), в мене було що вони дзвонили кожну хвилину, але це не довго тривало, зараз доречі вони вже 3 дні як не дзвонять, мають протермінування 4й день по реструктуризаційному платежу, в суд не думаю що подадуть на 4й день протермінування бо не платив їм ті платежі і по 10-15 днів і все було ок, цікаво і справді чому затихли, ждьомс))
 
Тенго дзвонять що 2 хв бо кинули на вас бомбера (робота), в мене було що вони дзвонили кожну хвилину, але це не довго тривало, зараз доречі вони вже 3 дні як не дзвонять, мають протермінування 4й день по реструктуризаційному платежу, в суд не думаю що подадуть на 4й день протермінування бо не платив їм ті платежі і по 10-15 днів і все було ок, цікаво і справді чому затихли, ждьомс))
Мені не дзвонили три дні. Потім прислали смс про тіло +1000 грн
 
мені лише поки робот і періодично вони, нагадують за платіж по реструктуризації
Я тих дзвінків перетерпіла місяці два. Але я закрила мілоан (два тіла) то відразу перестали дзвонити і тенго. Потім через дні 3 знову активувались. І вот тіло +1000
 
Я тих дзвінків перетерпіла місяці два. Але я закрила мілоан (два тіла) то відразу перестали дзвонити і тенго. Потім через дні 3 знову активувались. І вот тіло +1000
Вони по 20-30 разів на день дзвонять, робот їхній, але труколер робить своє діло)))
 
Вони по 20-30 разів на день дзвонять, робот їхній, але труколер робить своє діло)))
Мені не дуже дзвонили , раз - два на день інколи взагалі не дзвонили. 🤷🏻‍♀️ танго робот дзвонив , а мілоан раз два на тиждень .
 
Тіло 2к майже місяць телефонували пропонували тіло плюс 1000 грн, тиждень від них тиша чого від них далі варто очікувати?
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі Унизу