• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Tengo Перестали дзвонити

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Тіло 2к майже місяць телефонували пропонували тіло плюс 1000 грн, тиждень від них тиша чого від них далі варто очікувати?
Скажіть будь ласка у вас якісь оплати там були? В нас з тіла лишилось 1232 грн,решта то якісь незрозумілі відсотки.Перестали платити ждемо лояйних пропозицій.Цікаво чекати на залишок від тіла,чи все тіло.
 
Скажіть будь ласка у вас якісь оплати там були? В нас з тіла лишилось 1232 грн,решта то якісь незрозумілі відсотки.Перестали платити ждемо лояйних пропозицій.Цікаво чекати на залишок від тіла,чи все тіло.
Ні нчого їм не платив.
 
Скажіть будь ласка у вас якісь оплати там були? В нас з тіла лишилось 1232 грн,решта то якісь незрозумілі відсотки.Перестали платити ждемо лояйних пропозицій.Цікаво чекати на залишок від тіла,чи все тіло.
Тело + 1000 грн комиссии
 
З чого Ви взяли, що знов платити треба?)
Бо хочу його закрити.Люди пишуть що пропонують закрити за тіло,а не решту тіла.Чи я не розумію просто)
Ну вы с 20 годом регистрации на форуме не знали, что нельзя платить частично? Либо полностью либо ничего.
Це не мій кредит,то малого.Як би я знала що так все в нього відбувається(
 
Бо хочу його закрити.Люди пишуть що пропонують закрити за тіло,а не решту тіла.Чи я не розумію просто)

Це не мій кредит,то малого.Як би я знала що так все в нього відбувається(
Візьміть калькулятор і порахуйте, скільки Ви сплатили. І от цією суммою оперуйте при домовленності з конторою.)))
 
Мені теж перестали дзвонити , через пару днів прийшло сповіщення що продали до ЄАПБ )
 
Оооо, походе будет суд
Та то таке ) з ЕАПБ у юристів форуму добротна практика , тим паче там борг у 8300 ) я більше за кредит кассу переживаю , бо там з 18000 накрутили 94000.. тож скоро думаю буде суд )
 
Та то таке ) з ЕАПБ у юристів форуму добротна практика , тим паче там борг у 8300 ) я більше за кредит кассу переживаю , бо там з 18000 накрутили 94000.. тож скоро думаю буде суд )А
А вы что-то платили ? Через какое время такой %? У меня тело 18000 "на все " , внесла два платежа , больше нету .
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі Унизу