• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

по заборгованості за опалення відкрите провадження

Галига

Форумчанин
Реєстрація
17 Кві 2023
Дописи
263
Реакції
108
Бали
193
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Галига не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго вечора. Одразу перепрошую що можливо буде не зовсім грамотно написано так як адреналін аж руки трусяться.
Сьогодні о 5 вечора вияснилось що по заборгованості за опалення відкрите провадження. У результаті це повна жoпa бо мені і рідним наклали арешт.Та ска не відповідає по жодному контакту. Це при тому що в мене мама інвалід і я також. І по обігу карток це видно. У результаті вона взагалі лишила без грошей на вихідні.
Дуже прошу , особливо юристів підкажіть покроковий алгоритм дій . І чи має право інвалід чітко домовитись за суму яка йому потрібна на лікування.
Я лише місяць як розпрощалась з МФО .по грошах самі розумієте жoпa. До того ж як багато хто маю кредити в банках. Людоньки порадьте бо скоро в пс*х лікарню пораду😫😫
 
Доброго вечора. Одразу перепрошую що можливо буде не зовсім грамотно написано так як адреналін аж руки трусяться.
Сьогодні о 5 вечора вияснилось що по заборгованості за опалення відкрите провадження. У результаті це повна жoпa бо мені і рідним наклали арешт.Та ска не відповідає по жодному контакту. Це при тому що в мене мама інвалід і я також. І по обігу карток це видно. У результаті вона взагалі лишила без грошей на вихідні.
Дуже прошу , особливо юристів підкажіть покроковий алгоритм дій . І чи має право інвалід чітко домовитись за суму яка йому потрібна на лікування.
Я лише місяць як розпрощалась з МФО .по грошах самі розумієте жoпa. До того ж як багато хто маю кредити в банках. Людоньки порадьте бо скоро в пс*х лікарню пораду😫😫
У вас швидше за все судовий наказ був виданий... ви отримували копію судового наказу?
В електронному суді зареєстровані?
 
Так . Від того суть жопи не міняється.я лише жити планувала з цього місяця. І тут таке. Це лише нові борги породить
 
Ви хочете сказати,що знову будете брати в МФО? Не найкраща ідея
 
Так . Від того суть жопи не міняється.я лише жити планувала з цього місяця. І тут таке. Це лише нові борги породить
Ну якщо не міняється суть, що напряму порушено ваші права ( якщо доків не отримували ) і взагалі то є спірне питання з тими наказами, яке досить непогано скасовується в судовому порядку, то і нема тоді що радити, окрім як платити далі все.
 
Карта заблокована😁
Тому ні. Але як я маю вигребти на життя і для банків це питання
 
Карта заблокована😁
Тому ні. Але як я маю вигребти на життя і для банків це питання
Я вам заяву скинула ,щоб вам карту виконавець розблокував.
І судовий наказ самостійно можна знесте.Але це,хто хоче цим займатись.
 
Я вам заяву скинула ,щоб вам карту виконавець розблокував.
І судовий наказ самостійно можна знесте.Але це,хто хоче цим займатись.
А які обмеження по карті після зняття арешту
А які обмеження по карті після зняття арешту
За бланк заяви окреме спасибі
 
Ще підкажіть будь ласка. Якщо рахунок розблокують то як по боргу списувати суму будуть
 
А який у вас борг?? Сума яка?
19000 сам борг.
13400 не чипають взагалі, все що вище хоч під нуль в межах суми заборгованості.
Але ось тут у мене питання. Якщо за місяць в мене 9 тис доходу. Зараз на картці 4000.
Я все рівно не розумію як це списують. .ну не будуть чекати поки 13400 назбирають?
 
Назад
Угорі Унизу