• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

по заборгованості за опалення відкрите провадження

Якщо за місяць в мене 9 тис доходу. Зараз на картці 4000.
Я все рівно не розумію як це списують. .ну не будуть чекати поки 13400 назбирають?
офіційного доходу?
після подачі (або і до, не суть важливо) заяви на визначення рахунку 13400 - відправить платіжну вимогу в банк і спише ці 4000, після винесення постанови на 13400 - направить на роботу постанову на відрахування 20%, і буде відраховувати по 20% з 9000
 
офіційного доходу?
після подачі (або і до, не суть важливо) заяви на визначення рахунку 13400 - відправить платіжну вимогу в банк і спише ці 4000, потім направить на роботу постанову на відрахування 20%, і буде відраховувати по 20% з 9000
Якщо ,є оф.,робота
 
офіційного доходу?
після подачі (або і до, не суть важливо) заяви на визначення рахунку 13400 - відправить платіжну вимогу в банк і спише ці 4000, після винесення постанови на 13400 - направить на роботу постанову на відрахування 20%, і буде відраховувати по 20% з 9000
Судячи з стартпосту там соціалка по інвалідності
 
А ,є ще різниця в сумах ,9кчи 13400
Звісно є, якщо прибуток в місяць в загальному 9000 то чи не поx той блок рахунків якщо в межах 13400 виконавець всеодно нічого не може зробити
Я зараз ігнорую те що з вп всеодно потрібно вирішувати.
 
Для розблокування рахунків потрібно документи про те що на рахунок приходить зарплата і соціалка. Чи це не потрібно. Рахунок один.
 
Для розблокування рахунків потрібно документи про те що на рахунок приходить зарплата і соціалка. Чи це не потрібно. Рахунок один.
Для розблокування не потрібно. Якщо ви про 13400/міс
Для повного зняття арешту рахунка потрібно.
 
Для розблокування рахунків потрібно документи про те що на рахунок приходить зарплата і соціалка. Чи це не потрібно. Раху
Для розблокування не потрібно. Якщо ви про 13400/міс
Для повного зняття арешту рахунка потрібно.
Дякую
 
Зважиться з виконавцем і порішайте
Вона в мене з тих що не відповідає). Але думаю в приймальній заяву приймуть. Усім дуже дякую. Просто для нас усіх це такий шок . Кошти у всіх заблоковані. Не знаю що б робила без форуму.
 
Вона в мене з тих що не відповідає). Але думаю в приймальній заяву приймуть. Усім дуже дякую. Просто для нас усіх це такий шок . Кошти у всіх заблоковані. Не знаю що б робила без форуму.
Головне ,не розкисати
Прорвемся
 
У виконавця сказали що у приваті рахунки 2 тижні розблоковують.а на практиці у кого як було. Дякую
 
У виконавця сказали що у приваті рахунки 2 тижні розблоковують.а на практиці у кого як було. Дякую
Мені розблокувати через 8 днів в приваті.
Мені розблокувати через 8 днів в приваті.
Тільки дивіться, карта буде під замком, як і була, але вже буде написано, що не заблокована, а обмежена.
 
Дякую
А як Ви коштами користувались. В касі лише знімати
У мене написано що вона і так обмежена
 
Назад
Угорі Унизу