• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Почему мне ска грустно?!

  • Автор теми Пчёл
  • Дата початку
  • Відповіді 72
  • Перегляди 1K

Пчёл

Перевірений
Реєстрація
8 Бер 2022
Дописи
2,422
Реакції
4,176
Бали
1,268
UAH
295.88
Ваш пол
Мужской
Пчёл не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Пистец. Грусть-тоска ипучая.
Расскажите что-нибудь интересное и позитивное. А то есть риск, что я скоро соседям позвоночники начну вырвать.
 
Попроси соседей, чтобы веселую историю рассказали. Если не захочет пригрози вырванным позвоночником))
Самой грустно, ничего веселого на ум не приходит
 
Пистец. Грусть-тоска ипучая.
Расскажите что-нибудь интересное и позитивное. А то есть риск, что я скоро соседям позвоночники начну вырвать.
В минулому житті був у мене друган з подібними питаннями,при чому на постійній основі. Найчастіше загострення траплялись ввечері п'ятниці. Цю дилему ми вирішували по всім барам міста і закінчували в борделі під ранок. Наступного дня філософське питання кардинально змінювалось на "нафіга воно було треба? Мусимо повторити"
 
В минулому житті був у мене друган з подібними питаннями,при чому на постійній основі. Найчастіше загострення траплялись ввечері п'ятниці. Цю дилему ми вирішували по всім барам міста і закінчували в борделі під ранок. Наступного дня філософське питання кардинально змінювалось на "нафіга воно було треба? Мусимо повторити"
Сьогодні теж вечір п'ятниці.
 
Попроси соседей, чтобы веселую историю рассказали. Если не захочет пригрози вырванным позвоночником))
Самой грустно, ничего веселого на ум не приходит
Я их презираю
В минулому житті був у мене друган з подібними питаннями,при чому на постійній основі. Найчастіше загострення траплялись ввечері п'ятниці. Цю дилему ми вирішували по всім барам міста і закінчували в борделі під ранок. Наступного дня філософське питання кардинально змінювалось на "нафіга воно було треба? Мусимо повторити"
Я так и знал, что все неспроста.
Вечер.
Пятница.
Сьогодні теж вечір п'ятниці.
Вот-вот ☝️
 
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

Ти би уточнив для чого старий.
До випивки?
До борделів?
IMG_20240208_084239.jpg
 
Я так и знал, что все неспроста.
Вечер.
Пятница.
Ага. Бордель називався "Памела". Будівля в три поверхи,кінця 18-го сторіччя. Якби не фути нути але для Чехії норм. Самий прикол був в тому,що на першому поверсі був стриптиз, рулетка і автомати. Два останніх нас не цікавили,а от стриптиз... До нас вже на стільки там звикли,що танцівниці приходили просто потриндіть "за жисть" і самі нас пригощали бухлом. Звісно ми ж гусари,в боргу не залишались але сам факт. Ще одна причина задуматись на ранок. Ми мужики чи просто "друзі"
 
Ага. Бордель називався "Памела". Будівля в три поверхи,кінця 18-го сторіччя. Якби не фути нути але для Чехії норм. Самий прикол був в тому,що на першому поверсі був стриптиз, рулетка і автомати. Два останніх нас не цікавили,а от стриптиз... До нас вже на стільки там звикли,що танцівниці приходили просто потриндіть "за жисть" і самі нас пригощали бухлом. Звісно ми ж гусари,в боргу не залишались але сам факт. Ще одна причина задуматись на ранок. Ми мужики чи просто "друзі"
Ой!:oops:
 
Пистец. Грусть-тоска ипучая.
Расскажите что-нибудь интересное и позитивное. А то есть риск, что я скоро соседям позвоночники начну вырвать.
Мне вот тоже скучно, и я пересматриваю на ютубе украинский сериал "Куратори". Вспоминаю прекрасное время, когда этот сериал выходил.
 
Я ніколи не була в борделі і не бачила в живу стриптиз.
А ти там часто бував. Так може поділишся спогадами, як очевидець.
А я бачила стриптиз чоловічий в Харкові в нічному клубі. Як студенткою була. Гарний хлопчик ,але повністю не роздягнувся. Стрінги залишились,а спереду на цікавому місті якийсь ковпак 😂.
 
А я бачила стриптиз чоловічий в Харкові в нічному клубі. Як студенткою була. Гарний хлопчик ,але повністю не роздягнувся. Стрінги залишились,а спереду на цікавому місті якийсь ковпак 😂.
Може то був не ковпак
 
Назад
Угорі Унизу