• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Почему мне ска грустно?!

  • Автор теми Пчёл
  • Дата початку
  • Відповіді 72
  • Перегляди 1K
А я бачила стриптиз чоловічий в Харкові в нічному клубі. Як студенткою була. Гарний хлопчик ,але повністю не роздягнувся. Стрінги залишились,а спереду на цікавому місті якийсь ковпак 😂.
Монетки в трусы засовывала?)
 
А стриптиз організований благодійним фондом ?))
В кінці 90 х років в нічних клубах Харкова весь двіж починався після 23 години. А для дівчат був такий привілей,якщо заходиш до 20.00,то безуоштовний вхід. Брали якийсь напій і сиділи. В ще фейс контроль був. Могли дівчину якщо сподобається,пропустити безкоштовно.
 
В кінці 90 х років в нічних клубах Харкова весь двіж починався після 23 години. А для дівчат був такий привілей,якщо заходиш до 20.00,то безуоштовний вхід. Брали якийсь напій і сиділи. В ще фейс контроль був. Могли дівчину якщо сподобається,пропустити безкоштовно.
А ще безкоштовно заходили і танцівниці :mosking:
 
В кінці 90 х років в нічних клубах Харкова весь двіж починався після 23 години. А для дівчат був такий привілей,якщо заходиш до 20.00,то безуоштовний вхід. Брали якийсь напій і сиділи. В ще фейс контроль був. Могли дівчину якщо сподобається,пропустити безкоштовно.
"Юность" посещала?)
 
Останнє редагування:
Впоперек нема ні у кого
Експерт.
Це ще в школі на уроці анатомії викладали. Не треба було прогулювати уроки.
А то стільки часу і грошей даремно потратив в борделі, щоб провірити.
Краще на сковорідку гроші відкладував.
 
Я вже й назви позабувала. На жаль.25 років пройшло😟
А ще ходили на безкоштовні дискотеки до ранку
На ХТЗ. Очень знаменитая.
Я часто посещал Мисто. Я там рядом учился.
А в Юности пестов получал. Не, и давал, конечно, но смотря сколько их было)). Я приходил или один, или с кентом. Так что, не очень сильно могли отбиться))
 
На ХТЗ. Очень знаменитая.
Я часто посещал Мисто. Я там рядом учился.
А в Юности пестов получал. Не, и давал, конечно, но смотря сколько их было)). Я приходил или один, или с кентом. Так что, не очень сильно могли отбиться))
Я жила на Кірова . Конний ринок. Метро Спортивная. Кудись в сторону ХТЗ і їздили.
Все,знов спогади....😥
 
Я жила на Кірова . Конний ринок. Метро Спортивная. Кудись в сторону ХТЗ і їздили.
Все,знов спогади....😥
Обожнюю Харків😍 закохалася в нього, коли мене покатали на мото по нічному місту.
Моє місто сусід
Зараз серце болить за нього😭
 
Обожнюю Харків😍 закохалася в нього, коли мене покатали на мото по нічному місту.
Моє місто сусід
Зараз серце болить за нього😭
Давайте тільки позитивно мислити про Харків. Тоді буде все добре.
 
Назад
Угорі Унизу