• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Погрожують кримінальним провадженням

  • Автор теми Mira33
  • Дата початку
  • Відповіді 42
  • Перегляди 3K

Mira33

Форумчанин
Реєстрація
27 Вер 2021
Дописи
32
Реакції
40
Бали
308
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Mira33 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня. Моє ім’я Ви не виконуєте грошові зобов'язання за кредитним договором в компанії MyWallet. Ми змушені вжити заходів, для примусового повернення коштів, згідно договору та закону України. А значить, Ви навмисно ухиляєтесь від сплати боргу. Тоді Ви будете занесена в чорний список і більше, жодного кредиту Ви не отримаєте. Вашу справу буде передано колекторському агентству. А саме головне: на Вас буде написано заяву до поліції про скоєний злочин відносно 192 та 222 ст. ККУ. До заяви будуть прикріплені: Ваше фото, номер Вашої банківської карти на яку Ви отримали кредитні кошти від компанії MyWallet та усі дзвінки і переписки з Вами. А поки що, ми фіксуємо відмову від сплати боргу і починаємо працювати з Вашим оточенням.
 
Доброго дня. Моє ім’я Ви не виконуєте грошові зобов'язання за кредитним договором в компанії MyWallet. Ми змушені вжити заходів, для примусового повернення коштів, згідно договору та закону України. А значить, Ви навмисно ухиляєтесь від сплати боргу. Тоді Ви будете занесена в чорний список і більше, жодного кредиту Ви не отримаєте. Вашу справу буде передано колекторському агентству. А саме головне: на Вас буде написано заяву до поліції про скоєний злочин відносно 192 та 222 ст. ККУ. До заяви будуть прикріплені: Ваше фото, номер Вашої банківської карти на яку Ви отримали кредитні кошти від компанії MyWallet та усі дзвінки і переписки з Вами. А поки що, ми фіксуємо відмову від сплати боргу і починаємо працювати з Вашим оточенням.
Обзвон....,,страшные,,смс.....
Ничего особого....
Вы никакого преступления не совершили.
Все мфо пугают всем чем можно,только их смс от этого становятся лишь смешными.
 
Обзвон....,,страшные,,смс.....
Ничего особого....
Вы никакого преступления не совершили.
Все мфо пугают всем чем можно,только их смс от этого становятся лишь смешными.
В мене просрочка в них більше 3 місяців спочатку був жах. Трохи втихли зараз знову написали. А за розповсюдження фото?
 
В мене просрочка в них більше 3 місяців спочатку був жах. Трохи втихли зараз знову написали. А за розповсюдження фото?
Ви там не гарна?)) Бо інших проблем я в тому не бачу!
 
Я чекаю коли тіло запропонують, а вони взагалі тихі були… а сьогодні з’явились
У мене 4 місяці як пропали. Взагалі!! Ну прислали селфі, ну поржав, який я на ньому стрьомний...
 
Доброго дня. Моє ім’я Ви не виконуєте грошові зобов'язання за кредитним договором в компанії MyWallet. Ми змушені вжити заходів, для примусового повернення коштів, згідно договору та закону України. А значить, Ви навмисно ухиляєтесь від сплати боргу. Тоді Ви будете занесена в чорний список і більше, жодного кредиту Ви не отримаєте. Вашу справу буде передано колекторському агентству. А саме головне: на Вас буде написано заяву до поліції про скоєний злочин відносно 192 та 222 ст. ККУ. До заяви будуть прикріплені: Ваше фото, номер Вашої банківської карти на яку Ви отримали кредитні кошти від компанії MyWallet та усі дзвінки і переписки з Вами. А поки що, ми фіксуємо відмову від сплати боргу і починаємо працювати з Вашим оточенням.
ФІО оформили Кредит за Дог.№ без цілі повернення?! Ст.190 КК України передбачено кримінальне покарання. т.:0673693337
Ага щас а пролонгації це як не повернення!?
 
ФІО оформили Кредит за Дог.№ без цілі повернення?! Ст.190 КК України передбачено кримінальне покарання. т.:0673693337
Ага щас а пролонгації це як не повернення!?
Ну надо же запугать....
А со статьями ещё страшнее....и не важно,что они здесь ни к чему.....
 
Ну надо же запугать....
А со статьями ещё страшнее....и не важно,что они здесь ни к чему.....
Я за півтора року пережила все колажи, сусідів, псевдо друзів і т д. Дякуючи форуму все ок працюю виховую дітей, все інше дрібниці.
 
ФІО оформили Кредит за Дог.№ без цілі повернення?! Ст.190 КК України передбачено кримінальне покарання. т.:0673693337
Ага щас а пролонгації це як не повернення!?
Пролонгации не имеют никакого значения..., так же, как и "Ст.190 КК України", в случае невыполнения договорных обязательств !
Такие вещи лучше просто игнорировать.
На каждую "пугалку", найдется своя "снежинка" ;)
P.S. Только что придумал поговорку для форума:mosking:
 
Дуже радію ,коли люди так настроєні!
Я за півтора року пережила все колажи, сусідів, псевдо друзів і т д. Дякуючи форуму все ок працюю виховую дітей, все інше дрібниці.
А придложити вам тіло?
 
У мене 4 місяці як пропали. Взагалі!! Ну прислали селфі, ну поржав, який я на ньому стрьомний...
а нащо ж стрьомні селфі відправляти?
я на фотках в паспортах і на заявах скрізь гарна ?? і молодша років на 10.
 
Назад
Угорі Унизу