• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Погрожують, вимагають сплату кредита

Кредит брали до війни? Стосовно Вашої реакції: чекати тіло і набратися терпіння.
Під час
в мене вони теж є, всі троє. Брала під час військового стану, накормила пролонгаціями. Тепер виходжу в просрочки ще. Важливих людей попередила. На смс не звертайте уваги і бережіть себе і свої нерви. Писати можуть і будуть все що їм заманеться. Якщо плануєте погашати то краще збирайте гроші на тіло. Я зараз теж в процесі цього, але зрозуміла одне - деяких буду чекати по півроку. Але це вже не мені горить, а їм. А так вони тварини. Сирени лунають, вибухи чутно і одночасно телефон червоний, бо дехто намагається взяти своє. Вже сьогодні 96 пропущених) Аж смішно)
Це само собою. Але дзвонити батькам і погрожувати - це вже якась вершина свинства. І нафіга тоді НБУ призначали регулятором подібних поведінок якщо вони нічого по факту і далі не роблять. (запитання риторичне)
 
Останнє редагування:
Під час

Це само собою. Але дзвонити батькам і погрожувати - це вже якась вершина свинства. І нафіга тоді НБУ призначали регулятором подібних поведінок якщо вони нічого по факту і далі не роблять. (запитання риторичне)
Батьки можуть написати заяву в поліцію про дзвінки і погрози.
 
Під час

Це само собою. Але дзвонити батькам і погрожувати - це вже якась вершина свинства. І нафіга тоді НБУ призначали регулятором подібних поведінок якщо вони нічого по факту і далі не роблять. (запитання риторичне)
Та вони завжди були свинями)) Вони вже рідного брата дістали. І сусідку, яка триндичиха і вже після неї всі знають, і сестру. Але нічо, тримаюсь. Я на початку всіх приколів оцих. Всім хто з ними говорить кажу - я з ними не розмовляю, чому ви з ними розмовляєте?:) Вони всі (звонілки) через моїх просять передати щоб я терміново вийшла на зв'язок, бо це важливо для мене. Але - це вже не важливо для мене. Це важливо для них. Будуть адекватні умови - поговоримо. Але судячи з усього це буде не раніше чим після Нового року. Але мені не горить, збираю собі гроші, і живу плануючи. Та й час важкий такий - тут би зиму пережити і шоб ніяка ракета на голову не впала. Тому звонілки колективно можуть іти в пекло.
 
Та вони завжди були свинями)) Вони вже рідного брата дістали. І сусідку, яка триндичиха і вже після неї всі знають, і сестру. Але нічо, тримаюсь. Я на початку всіх приколів оцих. Всім хто з ними говорить кажу - я з ними не розмовляю, чому ви з ними розмовляєте?:) Вони всі (звонілки) через моїх просять передати щоб я терміново вийшла на зв'язок, бо це важливо для мене. Але - це вже не важливо для мене. Це важливо для них. Будуть адекватні умови - поговоримо. Але судячи з усього це буде не раніше чим після Нового року. Але мені не горить, збираю собі гроші, і живу плануючи. Та й час важкий такий - тут би зиму пережити і шоб ніяка ракета на голову не впала. Тому звонілки колективно можуть іти в пекло.
Ну, я би в інше місце відправив.
 
Ну, я би в інше місце відправив.
та більшість форумчан напевне вже послали їх і туди куди б ви хотіли) Але вони не слухають гади такі) Тому вихід простий - очікувати, а там гляди і людська мова прокинеться, час лікує їх добряче. Знала б я про це все раніше - уже б була без боргів і спокійно собі жила, і могла б за ці гроші що їм повіддавала купити як мінімум машину хорошу. Жаба на шиї інколи душить, коли розумію що моя зарплатня ішла в карман цим собакам. І да, вони ще одну цінну річ забрали - мій час. Я замість того щоб жити майже кожного дня шукала нову жoпy, якою можна перекрити попередню жoпy. ( інколи ми від незнання всі ведемо себе як космічні олені - от і я такою була)
 
трохи більше тижня їх ігнорив, скидав дзвінки, потім на тиждень вимкнув сім. прислали смс про виконавче і поки глухо, навіть не пробують дзвонити) до нікого з близьких дзвінків також не було.
чекаю пропозиції за тіло))
 
Прислали утром смс , что будут искать информацию о источнике моего дохода , детальную информацию могу увидеть в Дие :D:)
 
Прислали утром смс , что будут искать информацию о источнике моего дохода , детальную информацию могу увидеть в Дие :D:)
дивно чого мені дзвонити перестали, після того як прийшло смс про виконавче
 
та більшість форумчан напевне вже послали їх і туди куди б ви хотіли) Але вони не слухають гади такі) Тому вихід простий - очікувати, а там гляди і людська мова прокинеться, час лікує їх добряче. Знала б я про це все раніше - уже б була без боргів і спокійно собі жила, і могла б за ці гроші що їм повіддавала купити як мінімум машину хорошу. Жаба на шиї інколи душить, коли розумію що моя зарплатня ішла в карман цим собакам. І да, вони ще одну цінну річ забрали - мій час. Я замість того щоб жити майже кожного дня шукала нову жoпy, якою можна перекрити попередню жoпy. ( інколи ми від незнання всі ведемо себе як космічні олені - от і я такою була)
Як я Вас розумію... Та сама ситуація в мене. Скільки часу пішло, нервів, грошей... А час назад не повернеш.
 
Вляпався в позику конторі інвеструм, банана кредит та зекредит. І почалось. Окрім того, дзвонять родичам, третім особам, і погрожують. На якій законній підставі вони взагалі можуть дзвонити до родичів? І як реагувати на такі повідомлення?
Яка у вас зараз ситуація? сьогодні мені теж прислали таке як у вас останнє повідомлення! в мене немає ніякого зареєстрованого майна......
 
Яка у вас зараз ситуація? сьогодні мені теж прислали таке як у вас останнє повідомлення! в мене немає ніякого зареєстрованого майна......
Написав кляузу до НБУ - поки глухо. Поки пишуть про те скільки процентів було і все.
 
а що і як їм писати? розкажіть як ви це робили? бо я перший раз з таким стикаюсь(((
Своїми словами, представившись, надавши необхідну інформацію, підкріплену фіксацією подібних заскоків.
 
Та вони завжди були свинями)) Вони вже рідного брата дістали. І сусідку, яка триндичиха і вже після неї всі знають, і сестру. Але нічо, тримаюсь. Я на початку всіх приколів оцих. Всім хто з ними говорить кажу - я з ними не розмовляю, чому ви з ними розмовляєте?:) Вони всі (звонілки) через моїх просять передати щоб я терміново вийшла на зв'язок, бо це важливо для мене. Але - це вже не важливо для мене. Це важливо для них. Будуть адекватні умови - поговоримо. Але судячи з усього це буде не раніше чим після Нового року. Але мені не горить, збираю собі гроші, і живу плануючи. Та й час важкий такий - тут би зиму пережити і шоб ніяка ракета на голову не впала. Тому звонілки колективно можуть іти в пекло.
А повідомляли щось про сумму кредиту чи іншу інформацію? Чи просили тільки вийти на зв'язок? Мені сьогодні з зекредіту сказала що буде звонити рідним і пропонувати взяти кредит щоб закрити мою заборгованість ?
 
Назад
Угорі Унизу