• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Попередження від монетки

  • Автор теми Mits
  • Дата початку
  • Відповіді 57
  • Перегляди 3K

Mits

Форумчанин
Реєстрація
20 Кві 2021
Дописи
99
Реакції
34
Бали
343
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Mits не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Прийшло попередження на електронну пошту від монетки про звернення до суду.Просрочка місяць, тіло 3500.и дійсно так швидко звертаються до суду?
 
Прийшло попередження на електронну пошту від монетки про звернення до суду.Просрочка місяць, тіло 3500.и дійсно так швидко звертаються до суду?
Не так швидко,але роблять ВН ,і до суду ходять.
 
Прийшло попередження на електронну пошту від монетки про звернення до суду.Просрочка місяць, тіло 3500.и дійсно так швидко звертаються до суду?
Есть деньги им заплатить?
Если да, то платите. Если нет, то и читать не стоит.
 
А до суду вони досі не звернулися?
Чому ж ... Звернулися. Програли. Знову звернулися--- знову програли,знову звернулися-- програла я--- тепер я звернулася --- чекаю рішення
 
Чому ж ... Звернулися. Програли. Знову звернулися--- знову програли,знову звернулися-- програла я--- тепер я звернулася --- чекаю рішення
Тобто тричі подавали??? Чим Ви їм так сподобались(чи навпаки)?!!
 
Про це замовчує історія???,але явно у нас тяга один до одного..вже два роки з ними воюю
 
Прийшло попередження на електронну пошту від монетки про звернення до суду.Просрочка місяць, тіло 3500.и дійсно так швидко звертаються до суду?
Не так швидко.
Через 2-4 місяці буде прозвон всіх і вся,потім напис,потім,якщо напис знесете,можливо й до суду підуть.
 
Назад
Угорі Унизу