• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Послуги адвоката: суди з МФО/Банками/Факторинговими компаніями. Та не тільки))) Повернення витрат на правову допомогу

5.00 зірок
261 оцінок
  • Автор теми Tarass
  • Дата початку
  • Відповіді 610
  • Перегляди 86K
Добрий день.
Рефайзен банк аваль подав до суду.
Що робити не знаю. Підшукую адвоката. Ніколи не бував в таких ситуаціях.
Підскажіть як скористатися вашеми послугами і як це буде працювати?
 
Добрий день.
Рефайзен банк аваль подав до суду.
Що робити не знаю. Підшукую адвоката. Ніколи не бував в таких ситуаціях.
Підскажіть як скористатися вашеми послугами і як це буде працювати?
доброго дня.
пишіть на вайбер/тг 0970448903, все обговоримо
 
Доброго вечора.
Вкажіть в особисте повідомлення ціну для скасування ВНН.
 
Хочу поблагодарить Тараса за помощь в сносе судебного приказа!
Это настоящий профессионал и приятный в общении человек!Мы с мужем вам очень благодарны!!!
 
Пане Тарасе, підкажіть будь-ласка - в першій інстанції зараз є справа за позовом вердикт капітал, до розгляду по суті ще не дійшло.
Побачив в убкі що вердикти перепродали цей борг іншій шарагі, але звісно мене ніяк не сповістили
якщо новим кредитором не буде подано заяву про заміну позивача в судовому провадженні, хіба це не привід провадження закрити?
правда як ще суду довести що борг перепродали - теж гарне питання
 
Пане Тарасе, підкажіть будь-ласка - в першій інстанції зараз є справа за позовом вердикт капітал, до розгляду по суті ще не дійшло.
Побачив в убкі що вердикти перепродали цей борг іншій шарагі, але звісно мене ніяк не сповістили
якщо новим кредитором не буде подано заяву про заміну позивача в судовому провадженні, хіба це не привід провадження закрити?
правда як ще суду довести що борг перепродали - теж гарне питання
це привід відмовити у задоволенні позову.
надішліть суду витяг з УБКІ, з клопотанням про долучення доказів, та пояснення по справі, в яких обгрунтуйте, що вердикт не належний позивач
 
це привід відмовити у задоволенні позову.
надішліть суду витяг з УБКІ, з клопотанням про долучення доказів, та пояснення по справі, в яких обгрунтуйте, що вердикт не належний позивач
Дуже дякую за відповідь! А в якому вигляді має бути витяг з убкі? я просто замовив pdf-ку на пошту свою і побачив що перепродали
треба зробити додатковий запит до убкі?
 
Дуже дякую за відповідь! А в якому вигляді має бути витяг з убкі? я просто замовив pdf-ку на пошту свою і побачив що перепродали
треба зробити додатковий запит до убкі?
в цій довідці є підпис, печатка?
якщо є, думаю її буде достатньо
 
Назад
Угорі Унизу