• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Поставила в духовку запіканку,жду на чай!

Іду доставати празнічні пластмасові стаканчики і сєрвіз із одноразових тарєлок)))
Та я вас умоляю))) у людей он рук , ног нема, живут на вокзалах))) а у нас все великолепно ? у меня бж тоже все одноразовое юзала, шо б не мыть ниче. Хвост пистолетом!
 
Та я вас умоляю))) у людей он рук , ног нема, живут на вокзалах))) а у нас все великолепно ? у меня бж тоже все одноразовое юзала, шо б не мыть ниче. Хвост пистолетом
Дякую вам за підтримку,вона мені дуже важлива зараз...
 
207.gif
 
Слушайте, сегодня Полнолуние, канун Крещения и через 17 мин День рождения у Вас ?
Выглядывайте в окно, загадывайте желание!!!
 
Валя, з днем народження! І як казав класик - нехай проблеми та невзгоди не роблять вам в житті погоди! Хай вам щастить!
 
Валюшка, ну шо, с днём варенья!!! Нехай щастыть!!!??????
Дякую!!!
Валя, з днем народження! І як казав класик - нехай проблеми та невзгоди не роблять вам в житті погоди! Хай вам щастить!
Дякую!!!
Дякую!!!
 
Валюшка, вітаю з днем народження!????????
Читаючи ваші повідомлення, розумію, що ви на шляху до одужання?, отож бажаю вам ніколи не хворіти більше, впевнено, з усмішкою та гордо піднятою головою йдіть по життю вперед! Любові вам, радості, сімейного благополуччя ❤
 
Валюша с Днем Рождения!!Молодости,красоты ,здоровья !!!и денежкОВ )))
FB_IMG_1593269032537.jpg
 
Назад
Угорі Унизу