• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Познайомлюся з дівчиною 25-35

  • Автор теми Masto
  • Дата початку
  • Відповіді 222
  • Перегляди 7K
Не упоминайте всуе мою родню. Я тоже умею пользоваться лопатой, если чё. Форумчане в курсе.)
Угу, пропоную на правах здорової конкуренції не дуже сильно демпінгувати ціни, або навіть змовитись з метою монополізації сфери))))
 
Угу, пропоную на правах здорової конкуренції не дуже сильно демпінгувати ціни, або навіть змовитись з метою монополізації сфери))))
Ага, ща.))) Никаких договоренок. Разве что вы будете копать, а я - вас пинать, как прораб талиба.)
 
Ага, ща.))) Никаких договоренок. Разве что вы будете копать, а я - вас пинать, как прораб талиба.)
Я вже так працював. Дякую, більше не хочеться))) але якщо "пинать" замінити на "морально підтримувати, шляхом постійного додавання вінішка", то може й домовимось)))
 
Я вже так працював. Дякую, більше не хочеться))) але якщо "пинать" замінити на "морально підтримувати, шляхом постійного додавання вінішка", то може й домовимось)))
Не - не -не!!! Я пока не в том возрасте, чтобы спаивать мужчин.)))
 
Чому і не поговорити з розумною людиною?))
То святе діло. Біда була б якби мені трупіки відповідати почали б. А з моєю буйною фантазією, я би всю зміну спілкувався з трупом бомжа, замість робити роботу))))
 
Це добре, але ж не обов'язково співать. Можна підпоювати. Так чуть-чуть)))) на пів шишечки))))))
Пока не пробовала. Буду иметь в виду, как крайнюю меру. Попозже. Лет через ...надцать.)
 
Назад
Угорі Унизу