• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Прийшов виконавчий лист. Що робить?

Tarass, ви питали який лист прийшов про відкриття чи про виконання вп? Це мають бути два листи?
я спрашивал пришел исполнительный документ или постановление исполнителя об открытии ИП.
сначала делают исполнительный документ, а потом, на основании его и заявления взыскателя, исполнительная служба открывает исполнительное производство и выносит постановление об открытии ИП
 
Тоже пришел исполнительный лист..но я его как то проморозил 7 месяцев.глянул в АСВП- а провадження закрыто...
 
Tarass, у мене пише,що я маю декларацію занести про майно й доходи, скільки часу у мене є на те щоб то подати виконавцю незнаєте?
СерГрей, а у вас вказано було принести декларацію про доходи і про майно?
 
Tarass, у мене пише,що я маю декларацію занести про майно й доходи, скільки часу у мене є на те щоб то подати виконавцю незнаєте?
СерГрей, а у вас вказано було принести декларацію про доходи і про майно?
в постановлении должно быть написано. но можете не переживать по этому поводу)) даже если не подадите никто вам ничего не сделает
 
в постановлении должно быть написано. но можете не переживать по этому поводу)) даже если не подадите никто вам ничего не сделает
Мені цікаво,а в декларації походу кількість кредитів також потрібно вказувати?
 
Tarass, це державна виконавча служба, там не вказано скільки часу дається...а декларувати я не маю що,бо ні майна ні доходів нема,переживаю щоб не приїхали за пропискою
 
Tarass, це державна виконавча служба, там не вказано скільки часу дається...а декларувати я не маю що,бо ні майна ні доходів нема,переживаю щоб не приїхали за пропискою
делать им нечего, к вам кататься))
 
Dusha, ого,мій виконавець о*ігіє як побачить,а якщо ще суми з % їхніми?
От і я про те ж подумала.Може здивувати т.Вєру???
Просто пам'ятаю,десь колись дивилася декларації(доречі працівників правоохоронних органів),то там були вказані кредити в мфо.
 
От і я про те ж подумала.Може здивувати т.Вєру???

Просто пам'ятаю,десь колись дивилася декларації(доречі працівників правоохоронних органів),то там були вказані кредити в мфо.
это декларация о доходах, госслужащих. каждый год ее подают, до 1 апреля
 
это декларация о доходах, госслужащих. каждый год ее подают, до 1 апреля
А для нас простих смертних інші правила заповнення декларації?
Ну мені крім боргів туди писати більш немає що☹
 
А для нас простих смертних інші правила заповнення декларації?
Ну мені крім боргів туди писати більш немає що☹
это две разных декларации))) одна подается если открыто ИП, другую подают все госслужащие в обязательном порядке
 
это две разных декларации))) одна подается если открыто ИП, другую подают все госсулажщие в обязательном порядке
Ого,навіть так.
А є якісь конкретні правила,як їх подавати?
 
Назад
Угорі Унизу