• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Прийшов виконавчий лист. Що робить?

Tarass, у мене пише,що я маю декларацію занести про майно й доходи, скільки часу у мене є на те щоб то подати виконавцю незнаєте?
СерГрей, а у вас вказано було принести декларацію про доходи і про майно?
Так, було вказано...Але не носив...у мене Як у латиша-йух та душа...( Хай і надалі так думають))
 
делать им нечего, к вам кататься))
До мене сьогодні приїзджали( Виконавчий лист за рішенням суду про стягнення заборгованості. Приїхали за місцем минулої прописки (там мама живе), вона сказала, що я проживаю в іншому місті. Давали на підпис якісь документи, вона відмовилась підписувати ( без окулярів не змогла прочить), причину приїзду їй не назвали. Чого чекати далі? Будуть шукати місце нової прописки? І приїдуть сюди? Цікавить чи під загрозою майно чоловіка? Я майна не маю, знаходжусь у відпустці по догляду за дитиною до 3 років. Джерело доходу виконавець бачив ( дивилась на асвп запити, які подавали)
 
До мене сьогодні приїзджали( Виконавчий лист за рішенням суду про стягнення заборгованості. Приїхали за місцем минулої прописки (там мама живе), вона сказала, що я проживаю в іншому місті. Давали на підпис якісь документи, вона відмовилась підписувати ( без окулярів не змогла прочить), причину приїзду їй не назвали. Чого чекати далі? Будуть шукати місце нової прописки? І приїдуть сюди? Цікавить чи під загрозою майно чоловіка? Я майна не маю, знаходжусь у відпустці по догляду за дитиною до 3 років. Джерело доходу виконавець бачив ( дивилась на асвп запити, які подавали)
хотілось би все таки розуміти, хто приїзджав?))) та що хотів?))
якщо звісно приїзджав.

чого чекати далі сказати не можу.
якщо це була виконавча, то все залежить від їх активності)))
 
До мене сьогодні приїзджали( Виконавчий лист за рішенням суду про стягнення заборгованості. Приїхали за місцем минулої прописки (там мама живе), вона сказала, що я проживаю в іншому місті. Давали на підпис якісь документи, вона відмовилась підписувати ( без окулярів не змогла прочить), причину приїзду їй не назвали. Чого чекати далі? Будуть шукати місце нової прописки? І приїдуть сюди? Цікавить чи під загрозою майно чоловіка? Я майна не маю, знаходжусь у відпустці по догляду за дитиною до 3 років. Джерело доходу виконавець бачив ( дивилась на асвп запити, які подавали)
А для чого вашій мамі виконавчий лист?))
Хто саме приїжджав?
 
А для чого вашій мамі виконавчий лист?))
Хто саме приїжджав?
Виконавчий лист на мене, приїхали за адресою, яку вказував стягувач. Приїжджали 2 представника державної виконавчої служби, староста села і його помічник
хотілось би все таки розуміти, хто приїзджав?))) та що хотів?))
якщо звісно приїзджав.

чого чекати далі сказати не можу.
якщо це була виконавча, то все залежить від їх активності)))
Точно з виконавчої, пред'явили посвідчення. Виконавче провадження було в жовтня 2022 року без руху, в цьому місяці виконавець проводив запити, з привату списали кошти з рахунку
 
Виконавчий лист на мене, приїхали за адресою, яку вказував стягувач. Приїжджали 2 представника державної виконавчої служби, староста села і його помічник

Точно з виконавчої, пред'явили посвідчення. Виконавче провадження було в жовтня 2022 року без руху, в цьому місяці виконавець проводив запити, з привату списали кошти з рахунку
Державний виконавець по боргу з мфо чи по комуналці?
 
Майже 130к нарахували, кредит був на 70 і декілька платежів вносила
Юрист готує позовну заяву, не знаю, що з цього вийде...... строки подачі апеляції давно минули, бо про суд я не знала( та й подали вони позов 23.02.22, ніби знали щось(
Юрист спирається на те, що документів я не отримувала, оскільки не проживаю довгий час по місцю реєстрації,всі конверти повертались до суду цілими. І ще брала копію свідоцтва про народження меншого сина, я так розумію, щоб вказати як причину відсутності на суді
 
Назад
Угорі Унизу