• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Розбити тіло кредита на платежі?

Я не знаю, як повідомити своє коло оточення, бо сьогодні вперше зателефонували, й то людині, з якою я два роки не спілкуюсь. Тож я й думаю, чи це тепер взагалі писати всім знайомим, бувшим і нинішнім за цю ситуацію, чи лише рідним сказати, а там вже по ситуації дивитись
По ситуації.
Я не видумував ніколи.
Брехня завжди вилазить боком.
Казав як є : маю спірні питання з шарагами, посилаю в суд ( або йух, кому куди напрямок більше подобається ), а вони не мають з чим йти, тож пробують таким чином на мене тиснути.
 
Довго у Вас висіла просрочка? Бо в мене висить вже 4 день і почали обдзвонювати знайомих, з якими я вже навіть не спілкуюсь більше двох років. Думаю собі, коли краще написати їм листа з проханням про реструктуризацію та чи варто це робити через лист на почту.
Десь місяці три напевно.
 
Десь місяці три напевно.
Тобто є така вірогідність, що через три місяці терпіння терору з їх боку, може виникнути вигідна пропозиція?
А як тісно ви з ними контактували? Писали їм? Намагались домовитись?
 
Підкажіть будь ласка, чи є тема на форумі щодо дзвінків та як приховати свої контакти для мфо, щоб вони не звонили кому попало?
Будуть дзвонити всім. Ніяк ви не приховаєте. В мене дзвонили родичам яких я по більше 10 років в очі не бачила. І в нас різні прізвища навіть дівочі. Співпадає тільки дівоче прізвище мами. І ніколи не були разом прописані. Так що таке собі. Це правда не кредит + знайшов, а Маніфо ю. Але всеж таки. Позакривайте всі соц мережі навіть старі. Бо я на однокласниках не була 10 років. Зайшла закрити як згадала про них. А там вже світиться що пару днів назад в мене там був "гість".
Тобто є така вірогідність, що через три місяці терпіння терору з їх боку, може виникнути вигідна пропозиція?
А як тісно ви з ними контактували? Писали їм? Намагались домовитись?
Ні. Не з ким ні разу не говорила з перших днів просрочки повний ігнор.
 
Назад
Угорі Унизу