• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Щоденник Що робити коли немає мізків, чи як я влізла в борги

Євгенія2024

Форумчанин
Реєстрація
8 Кві 2024
Дописи
49
Реакції
8
Бали
8
UAH
42.50
Ваш пол
Женский
Євгенія2024 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Всім привіт, навіть не знаю як так вийшло але нахваталась тих боргів як собака бліх.. рішення прийняла їх закривати коли вони будуть пропонувати лояльні умо до закриття, але мені цікаво хто себе і як веде. Поки що в мене в просрочці Є Гроші тіло 8000 грн, оформляла кредит якій зразу відсоток ставить, в просрочці три дні але дивно мені ні хто не телефонує...як вони себе взагалі ведуть? Переживаю що коли брала кредит то скачала додаток то боюсь щоб тепер не телефонували всім... також в мене є ще четверо які ще не в просрочці але розумію що будуть...клік кредит, ева кеш, фірст кредит, та біт кепітал...розкажіть мені будь ласка хто з них себе як веде та що мені очікувати? І через який час мені запропонують лояльні умови до закриття
 
Е-гррші при оформленні отримали всю ваші контакти з телефону, тому, скоріш за все, будуть інформувати третіх осіб. З вашого списку - Біт капітал, самі неадекватні. Читайте форум, є інформація по всім МФО і дуже багато. Головне - ні з ким не спілкуватися, поки немає можливості платити. Зберігати спокій і пам'ятати, що це не кінець світу)
 
Читайте форум, тут всё написано. А долги -это временная история.
По опыту - евши вредные и бит капитал отбитые.
 
Читайте форум, тут всё написано. А долги -это временная история.
По опыту - евши вредные и бит капитал отбитые.
Форум то я читаю, просто не можу зрозуміти чому є гроші мені ще не телефонують, я думала що мене всі почнуть трешить з першого дня просрочки
Е-гррші при оформленні отримали всю ваші контакти з телефону, тому, скоріш за все, будуть інформувати третіх осіб. З вашого списку - Біт капітал, самі неадекватні. Читайте форум, є інформація по всім МФО і дуже багато. Головне - ні з ким не спілкуватися, поки немає можливості платити. Зберігати спокій і пам'ятати, що це не кінець світу)
Та я знаю що не кінець світу, я просто боюсь уявити що буде якщо комусь по роботі зателефонують...чи моєму майбутньому чоловікові, він вже один раз мені кредит закрив якщо узнає представляю який скандал буде
 
Останнє редагування:
Форум то я читаю, просто не можу зрозуміти чому є гроші мені ще не телефонують, я думала що мене всі почнуть трешить з першого дня просрочки

Та я знаю що не кінець світу, я просто боюсь уявити що буде якщо комусь по роботі зателефонують...чи моєму майбутньому чоловікові, він вже один раз мені кредит закрив якщо узнає представляю який скандал буде
Ну от якраз майбутній чоловік пройде перевірку. Як себе поведе,невідомо. А з протермінуваннями дуже гарно просіюється оточення,друзі,родичі,сусіди,чоловіки і дружини ...
 
Ну от якраз майбутній чоловік пройде перевірку. Як себе поведе,невідомо. А з протермінуваннями дуже гарно просіюється оточення,друзі,родичі,сусіди,чоловіки і дружини ...
Та я думаю що якщо він узнає то заплатить але мені не хочеться виносу мозку з його сторони
 
у Вас зараз 5, а взагалі МФО в Україні десятки. Де ще блокувати будете?
З тих десятків мені дали тіль 5 тая як в мене дуже погана кредитна історія, в свій час судилась з приват банком
 
Форум то я читаю, просто не можу зрозуміти чому є гроші мені ще не телефонують, я думала що мене всі почнуть трешить з першого дня просрочки

Та я знаю що не кінець світу, я просто боюсь уявити що буде якщо комусь по роботі зателефонують...чи моєму майбутньому чоловікові, він вже один раз мені кредит закрив якщо узнає представляю який скандал буде
Не всі дзвонять з першого дня прострочки. Це у всіх по різному, рандомно. Телефонувати будуть по всім, хто підписаний "мама," "тато", "коханий" і ТД. Спочатку. Потім і іншим можуть розсилку зробити. Вони не дуже адекватні(
 
Не всі дзвонять з першого дня прострочки. Це у всіх по різному, рандомно. Телефонувати будуть по всім, хто підписаний "мама," "тато", "коханий" і ТД. Спочатку. Потім і іншим можуть розсилку зробити. Вони не дуже адекватні(
Капец, короче попала я так попала
 
Капец, короче попала я так попала
Не більше чим решта тут) буде неприємно якийсь час після прозвонів, але це мине. Все з часом закриєте, то не страшно. Аби наново не загриміти. Якщо є можливість закрийте бі капітал. На решту збирайте кошти
 
Ну от якраз майбутній чоловік пройде перевірку.
Прикольно... яку перевірку?))
При розкладі що вже такий самий косяк розрулював в минулому :rolleyes:
От вже ж ці чоловіки... ніякого порозуміння і співчуття))
у Вас зараз 5, а взагалі МФО в Україні десятки. Де ще блокувати будете?
Офіційних щось під 600 вродє... а з ломбардами, спілками і прочим непотребом більше тисячі.
 
Де та був раніше? В свій час знайшов хіба 28
Та ну нафіг, добре що мені більше не де крім цих не дали, тут із за ціх дергаюсь хоча в просрочці тільки є гроші, все інші з наступного місяця будуть в просрочці, тому що грошей хватить закрити тільки біт капітал..в далі буду видихати і чекати на пропозиції закрити за тіло чи ще якось, короче буде видно
 
Та ну нафіг, добре що мені більше не де крім цих не дали, тут із за ціх дергаюсь хоча в просрочці тільки є гроші, все інші з наступного місяця будуть в просрочці, тому що грошей хватить закрити тільки біт капітал..в далі буду видихати і чекати на пропозиції закрити за тіло чи ще якось, короче буде видно
бітів точно необхідно закривати, бо вони створюють треш
 
тут із за ціх дергаюсь хоча в просрочці тільки є гроші, все інші з наступного місяця будуть в просрочці, тому що грошей хватить закрити тільки біт капітал
Біти відбиті,а решта не варті витрачених нервів.
 
Назад
Угорі Унизу