• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Щоденник Що робити коли немає мізків, чи як я влізла в борги

Біти відбиті,а решта не варті витрачених нервів.
От якраз я їх в наступному місяці і закрию, вони в мене поки не в просрочці
Доречі сьогодні вже почались якісь дзвінки потроху, хто це не знаю трубку не беру, цікаво а через скільки часу є гроші смс почнуть надсилати?
 
Евакеш через несколько месяцев просрочки предложат тело, правда у меня тело было 1000
 
Доброго дня. Як у вас зараз ведуть себе є гроші? У мене також вчора просрочка почалась(
Як в всі. Дзвонять вам, контактним, і загалі всім , кого знайдуть з вашої телефонної книги та всіх Соц мереж. Єдиний вихід - ігнор, зміна сімки. Читайте форум, про них багато написано.
 
Доброго дня. Як у вас зараз ведуть себе є гроші? У мене також вчора просрочка почалась(
Телефонують, але я мороз, не спілкуюсь не з ким, вже прислали пропозицію типу спишемо 40 відсотків від того що накрутили і дамо новий кредит, чекаю на нормальні пропозиції і збираю гроші щоб закрити за тіло, чи тіло та невеликий відсоток
 
Телефонують, але я мороз, не спілкуюсь не з ким, вже прислали пропозицію типу спишемо 40 відсотків від того що накрутили і дамо новий кредит, чекаю на нормальні пропозиції і збираю гроші щоб закрити за тіло, чи тіло та невеликий відсоток
Это правильно тоже игнорирую подобные смс
 
Моя невелика перемога над моїми " тараканами" в голові, сьогодні розповіла майбутньому чоловікові стосовно того що я трохи в попі, вислухав, не кричав, просто сказав що завтра зустрінемося будемо вирішувати що і коли гасити... зрозуміла одне, не треба тримати все в собі, коханим людям треба казати, аби я д*pa сказала не було би усієї попи
 
Моя невелика перемога над моїми " тараканами" в голові, сьогодні розповіла майбутньому чоловікові стосовно того що я трохи в попі, вислухав, не кричав, просто сказав що завтра зустрінемося будемо вирішувати що і коли гасити... зрозуміла одне, не треба тримати все в собі, коханим людям треба казати, аби я д*pa сказала не було би усієї попи
Это не всегда работает) у меня все в курсе а я как был в долгах так и остался)
 
Это не всегда работает) у меня все в курсе а я как был в долгах так и остался)
Ну мені просто пощастило, видно що мій майбутній чоловік дуже сильно любить мене, хоча я думала що якщо він узнає то пошле мене
 
Назад
Угорі Унизу