• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Що робити, коли вже немає сил боротись із МФО

З ними не спілкуйтеся. Погрози всі в НБУ скаргою. В мене з тіла 15000 намалювали більше 100000) вже пропонують за тіло)
 
Сергій 555, Так я і не спілкуюся, вони мені листи шлють.Я їх читаю, та видаляю. А вдень по 20 звінків пропущених від них. Був момент, коли я хотіла домовитись з ними про нормальні умови. Я їм сказала, що проживаю в зоні де велись бойові дії, маю зруйноване житло, через проблеми зі світлом втратила житло. Ну хотіла з ними поспілкуватись, як з людьми. Але вони сказали, що їм пофіг. То ж нормального діалогу в нас не вийшло
А скільки у вас в них просрочка? Що вони так анонсують. Я взагалі не з ким не говорю тільки смс читаю поки страшнючого ніхто не писав. Але чую буде ще мені щастя
З ними не спілкуйтеся. Погрози всі в НБУ скаргою. В мене з тіла 15000 намалювали більше 100000) вже пропонують за тіло)
А толк від НБУ є? Скільки в вас просрочка що вони пропонують тіло? Родичам теж дзвонили?
 
Сергій 555, Так я і не спілкуюся, вони мені листи шлють.Я їх читаю, та видаляю. А вдень по 20 звінків пропущених від них. Був момент, коли я хотіла домовитись з ними про нормальні умови. Я їм сказала, що проживаю в зоні де велись бойові дії, маю зруйноване житло, через проблеми зі світлом втратила житло. Ну хотіла з ними поспілкуватись, як з людьми. Але вони сказали, що їм пофіг. То ж нормального діалогу в нас не вийшло

Через світло, я дохід втратила.
ВІд них десь дзвінків по 40 вдень було раніше, протермінування 90 днів, просили тіло і відсотки до протермінування, не влаштовує. Зараз не спілкуюся ні з ким і вам не раджу
 
А скільки у вас в них просрочка? Що вони так анонсують. Я взагалі не з ким не говорю тільки смс читаю поки страшнючого ніхто не писав. Але чую буде ще мені щастя

А толк від НБУ є? Скільки в вас просрочка що вони пропонують тіло? Родичам теж дзвонили?
Ви спробуйте спочатку їм написати, що телефонують не контактним і що напишете в НБУ. В мене допомогло але вже після того як родичам позвонили.
 
Ви спробуйте спочатку їм написати, що телефонують не контактним і що напишете в НБУ. В мене допомогло але вже після того як родичам позвонили.
А що можна діяти на випередження і писати скаргу? Просто мені писали, що якщо не вийду на звязок, то доберуться до третіх осіб.
 
Ви спробуйте спочатку їм написати, що телефонують не контактним і що напишете в НБУ. В мене допомогло але вже після того як родичам позвонили.
Поки не дзвонили. Я перестраховуюсь. Бо мала дурість з початку просрочки поговорити с зе кредіт. То вони мені верищали в трубку що будуть по рідним дзвонити. Я відповіла що не мають права не контактним дзвонити, а вона. Мені статтю про шахрайство. Я посміялася та слухавку поклала. Пішов третій тиждень просрочки поки до рідних не дзвонили. В мене дзвонили поки тільки Мілоан, кредит бокс і здаеться качай гроші. До чоловіка але були послані. Причому вони дзвонили там ледь не в перші дні просрочки.
 
А скільки у вас в них просрочка? Що вони так анонсують. Я взагалі не з ким не говорю тільки смс читаю поки страшнючого ніхто не писав. Але чую буде ще мені щастя

А толк від НБУ є? Скільки в вас просрочка що вони пропонують тіло? Родичам теж дзвонили?
Просрочка з початку військового стану, дзвонили тільки мені
 
Кредит каса, вони ж кредос при тілі 8200 вже намалювали 14 000 відсотків. У мене лонгацій на 11000. Сьогодні написали, що або я сплачую, або після відміни військового стану на мене обрушаться всі біди у вигляді суду, блокування рахунків, заяви до соціальних органів про позбавлення мене дітей , як матері шахрайки. Я навіть не знаю що з ними робити, реструктуризацію просити чи тіло? Я на мене то я їм і так вже багато виплатила.Спілкуватися з ними боюсь.
Бл, тільки в Україні, лякають судом...
В соціальні служби, вони можуть зайти, тільки, голим очком вперед, а не з заявою.
Були часи, коли Я їх доводив до-сказу. Якщо, у Вас "язик не підвішений" - ігнорте спілкування і не слухайте їх хворі фантазії
 
Написала в кредос, хотіла домовитись за нормальні умови закриття. А мені у відповідь прийшло, що в звязку з надзвичайною ситуацією в країні, звернення клієнтів не розглядаються. Це як? Листа прочитати, не можна, бо надзвичайна ситуація, а як відсотки рахувать і людям мозок виїдать, то все норм в країні.
 
А мені у відповідь прийшло, що в звязку з надзвичайною ситуацією в країні, звернення клієнтів не розглядаються. Це як?
Робіть висновки.
Палка завжди має два кінця...
Ви ж так само можете спокійнесенько "не розглядати" їхні "звернення".
І саме основне : гроші потрібні їм... не вам.
 
Робіть висновки.
Палка завжди має два кінця...
Ви ж так само можете спокійнесенько "не розглядати" їхні "звернення".
І саме основне : гроші потрібні їм... не вам.
Тепер я на них образилась)))))
 
А мені у відповідь прийшло, що в звязку з надзвичайною ситуацією в країні, звернення клієнтів не розглядаються.
і що, що НС. запити розглядаються, я не бачив нововведень, що давали б право не розглядати звернення/запити тільки по причині НС/ВС
 
і що, що НС. запити розглядаються, я не бачив нововведень, що давали б право не розглядати звернення/запити тільки по причині НС/ВС
Зір різко погіршився мабуть. Бідні.
 
Я в просрочках с начала 2021 года. Те 2 года скоро. Перед этим тоже полгода пролонгировала, брала в одном месте, закрывала в другом. Это все деньги на ветер. Вот просто подаренные чужим людям. Они ничего не дают. Никак не приближают к решению проблемы. Только загоняют дальше в долги. С этим надо заканчивать радикально. Просто перестать платить пролонгации и выходить в просрочку.
За все время я ни разу не говорила с ними по телефону. Чем больше вы говорите - тем больше они звонят. Поставьте антиспам себе и родственникам. Пусть калы звонят в рельсу. Полный игнор. Никаких пролонгаций. Через некоторое время (в среднем 2-3 месяца) будут предлагать закрыть за тело, или даже часть тела, разбить тело на платежи вплоть до полугода, и тд. (Напишут вежливо в мессенджере или на почту). ТЕ предлагать нормальные условия, нормальным вменяемым тоном. Сами. Но это только после того, как они убедиться, что на вас их пугалки не действуют.
Родственникам там и объясните- мошенники. Не общаться. Все враки. Гнусные вымогатели. Будут слать смски всякие - вот даже не читайте. Там все все все вранье. Никакой криминальной ответственности, отбирали детей соцслужбами и тд. У них фантазия извращения и богатая. Почитайте раздел на форуме смс которые нам шлют - там коллекция шизофреничемкого бреда, собранная за 3 года. Читать с юмором! :)
Вот .. вы буквально через две недели увидите, что ничего Вот ничегошеньки не произошло плохого. Только одни плюсы - вы начнете спокойно спать, вы пойдёте и купите за эти денежки себе и детям что-то полезное / приятное к НГ. И вообще поменяйте свое отношение к ситуации. Это их проблемы, что они дали денег:) не ваши. Вот смотрите на это с такой точки зрения. А потом по ситуации: когда будут от них хорошие предложения- будете решать, закрывать или нет, в зависимости от их поведения. В этом процессе Вы - главная, вы решаете, а они могут идти тявкать сколько хотят и дальше звонить в рельсу. Вот такой настрой :)
P.S. за 2 года просрочек из 6 мфо, закрыла 2 (за тело с разбивкой на платежи), 1 самолеквидировались, 1 сделали надпись, которую уже снесли. 1 заерываю сейчас (тоже тело разбитое на платежи), 1 потерялись вообще - не помнят, не пишут, не а
Довго вам і рідним перший час наярювали?
 
Я пока в них на пролонгації вішу. Згодом подивимося
А за селфі кредит, хтось щось знає? Бо немає сил терпіти їх погрози. Там є одна тварюка Юрій Бойко, я коли його грлос чую, серце зупиняється
Ця *******, Юрій Бойко, на третій день просрочки подзвонив до сусіда( до речі я навіть не знаю номера його телефону) і набрехав,що я вказала сусіда,як контактну особу. Прийшлось вибачатись перед людиною,просити не контактувати з незнайомими номерами.
 
Останнє редагування:
Ця *******, Юрій Бойко
Який з них ?:rolleyes:
1683530557489.jpeg
чи
1f0e5cca64775fa75d508f93c6e078a6.jpg
 
Назад
Угорі Унизу