• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Сергей Калинин: адвокат на форуме и отзыв о работе с ним.

5.00 зірок
14 оцінок
Дякую Сергію Калініну за допомогу! Виконавче провадження по Кредит-Капіталу закрили. Гроші за правову допомогу повернули. Сподіваюся,що більше таких проблем в мене не виникатиме,але якщо все таки будуть,то звертатимусь лише до нього! Дякую Вам)
 
Дякую адвокату Сергію Костянтиновичу за допомогу в суді з виконавчим провадженням по ЄАПБ. Усе пройшло швидко, за 2 місяці) Зараз чекаємо 30 днів і будемо подавати заяву на відшкодування витрат на судовий збір і правову допомогу.
 
Велика подяка Сергію Калініна за знос виконавчого напису нотаріуса по мфо сіроко фінанс! Це Адвокат з великої літери! Дуже рекомендую його усім! Працює дуже професійно! Завжди на зв'язку. Відповідає на всі, частіше всього недоречні, запитання. Не соромтесь звертатись до нього. І чим раніше звернитесь, тим буде краще для вас. Не тягніть до останнього! Він практично все зробить сам! І завжди вчасно повідомить результат! Оплата послуг дуже лояльна, якщо треба - можна попросити розрахуватись частинами, тим більше ця сума після суду вам і повернеться.
Сергію Калініну бажаю тільки успіхів та вдачі! А нам усім - миру!
 
5,00 звёзд

Марина 3444

Щиро вдячна адвокату Сергію Костянтиновичу за високий професіоналізм та сумлінну працю! Завдяки блискуче і оперативно проведеній ним роботі я виграла в суді справу по "ТОВ Кошельок".Також результатом співпраці є відшкодування адвокатських та судових витрат! Це людина, яка добре знає свою справу, завжди на зв'язку і відповідає на запитання, надає юридичні консультації. Все чітко, швидко, професійно.Дуже рекомендую звертатися до цього адвоката в разі потреби!
Величезне спасибі за Вашу високоякісну роботу! Бажаю подальших успіхів і миру!
 
Дякую,адвокату Сергію Калініну за його допомогу при знесенні ВП.Професіоналізм на вищому рівні,ще й повертає кошти за юридичну допомогу.Рекомендую всім.
 
Дякую ще раз Сергію Калініну за його працю, був суд по 'алекс кредит, виконавець дорошкевич"
Ще півтора року назад з мене знімали 20% с зп і провадження було закрито згодом через виплату.
Я звернувся до Сергія і він сказав що все можна повернути, все вийшло так як він і сказав, повернули 90% коштів які я заплатив.
Все було оперативно зроблено.
Дякую!!!
Всім рекомендую!!!
 
Скористався допомогою Сергія і успішно закрили ВП, кошти за юридичну підтримку і за судовий збір тепер кредит капітал змушений повертати :)
 
Искренне рекомендую бюро Калинин и Партнеры.
С их помощью снесены 4 ИНН (Кредит-Капитал (Милоан), Качай Гроши, Кешбери, Динеро). По всем возмещены средства за правовые услуги и судебные сборы. Отдельная благодарность Сергею Константиновичу. Профессионал своего дела, всегда на связи, вопросы решаются оперативно.
 
В котре переконуюсь що адвокат Калінін Сергій професіонал своєї справи!!!Завжди вислухає,підкаже як вірно зробити,швидко і якісно виконує свою роботу.ДЯКУЮ!!!!
 
Працювала з Сергієм Калініним не вперше, цього разу він представляв мої інтереси в суді із Моно. Суд ми виграли!!! Повністю і цілком задоволена його роботою! Він-професіонал!!! Щиро дякую!
 
Завдяки професіоналізму Сергія Костянтиновича ЄАПБ піймало облизня в суді, за що я щиро вдячний! Довіряйте свій захист кращим!
 
Хочу залишити відгук вдячності про Адвоката форума, а саме про адвоката Advokat Ukraine .

Серій Костянтинович,велика подяка Вам за Вашу працю,я дуже рада,що одного разу знайшла Ваші контакти на цьому форумі і ми почали працювати???

Це Людина з великої літери,мегапотужний спеціаліст,завжди все професійно,чітко і вчасно .

Працювали по двом справам:суд з Приватбанком(виграли справу і мені повернули кошти за правничу допомогу) та зняття арешту з рахунку через виконавчий напис нотаріуса від колекторів Онлайн Фінанс( зняли арешт рахунку,відмінили виконавчий напис нотаріуса) .
Ми подали до суду і виграли справу( я навіть до суду не ходила-все зробив Сергій Костянтинович)
Гарний результат: мені повернули кошти,що я сплачувала при поданні до суду та повну вартість правничої допомоги.

Я дуже радію і рекомендую звертатися до Сергія Констянтиновича у таких справах-найпотужніша правова допомога на 1000%???

Дякую❤️
 
Було знесено 4 виконавчі написи, ще 2 в роботі. В разі виникнення питань все розяснюється дуже доступно та зрозуміло. З боку клієнта не потрібно докладати ніяких зусиль.
 
З адвокатом Сергій Костянтинович вже виграли дві справи, виконавчі провадження закриті, а кошти за судовий збір і послуги юриста були повернуті в повному обсязі. В процесі ще третя наша справа, яка затягнулася вже на півтора року із-за війни, в нас була окупація і суд не працював, но вже судове засідання призначено і немає сумніву що і третю справу виграємо.
Так що хочу подякувати Сергію Костянтиновичу, все бистро і оперативно, на дзвінки і в вайбері завжди відповідає.
Рекомендую, якщо виникнуть проблеми з виконавчими провадженнями обовязково звертайтеся, не платіть дурні гроші хапугам, а зносьте їх в судах і отримуйте свої кошти назад за витрати в судах.
 
Обратился с помощью по сносу ИНН, быстро оформили иск, подали, выиграли, если бы суды только работали быстрее. Все четко, претензий к адвокату нет, буду сносить ещё два ИНН.
 
Доброго дня!
Хочу подякувати за Вашу роботу.
Ви професіонал своєї справи.
Я буду всім радити Вас
Залишу просто це тут:
 
С помощью Сергея Калинина сносил сразу 3 ИНН. Оплату услуг разбили на 2 платежа. Сергей работает быстро, профессионально, все заняло гораздо меньше времени, чем я ожидал. В итоге все 3 ИНН снесены, суд обязал вернуть оплату за юридическую помощь. Сейчас Сергей помогает с оформлением заявлений на возврат оплаты адвокатских услуг. Спасибо адвокатскому бюро "Калинин и партнёры" и лично Сергею Калинину.
 
Минулого 2022 року Європейська агенція з повернення боргів (ЄАПБ) викупила у «Таліона» мої борги в МФО, згодом подала позов в суд про стягнення з мене боргів. Суд мав відбутися у травні 2023 року. Загальна сума позову (крім судових витрат) складала 80 270 грн.
Я звернулася за допомогою до адвоката Сергія Калініна, який погодився представляти мої інтереси в суді. Суд першої інстанції ми програли. Але Сергій запропонував спробувати подати апеляцію в Апеляційний суд.
Дніпровський апеляційний суд задовольнив нашу апеляцію. Завдяки суперпрофесійному супроводженню справи Сергієм Калініним, У задоволенні позову ТзОВ “Європейська агенція з повернення боргів” до мене про стягнення заборгованості відмовлено. Плюс винесено рішення повернути кошти за адвокатські послуги.
Дуже вдячна Сергію Калініну за професійне ведення справи, за велику пророблену роботу і, зрештою, за нашу перемогу над ЄАПБ!
Тому не впадайте у відчай при схожих ситуаціях, тут є , до кого звернутися за професійною юридичною допомогою. Особисто я раджу Сергія Калініна і його Адвокатське бюро «Калінін і партнери».
 
Другий напис дійшов до свого логічного і єдиного кінця.
Мені треба була людина, яка самостійно все зробить. І зробить правильно.
Списались. Обговорили ціну. Скинув ідентифікатор доступу. Підписав договір ецп і сплатив за послуги.
Зараз на руках маю рішення про повернення витрат і власне, скасування напису.

Браво. І дякую за роботу.
 
Назад
Угорі Унизу