• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Щоденник Шлях до успіху

  • Автор теми Nani
  • Дата початку
  • Відповіді 110
  • Перегляди 2K
В мене їх було штук 30-35. Тоді ше написи нотаріуса кліпали. Перший суд десь ,через 2 -3 роки подали. Но зараз написів не має. То підуть раніше.
На роботі не питали, по якій причині набрався боргів?
 
Я ж правильно роблю, шо не беру слухавку, коли мфо дзвонять?
Атака йде повним ходом.
Я так розумію, що самі пропозиції запропонують? Чи, якщо в мене буде сума щось закрити, самій дзвонити ?
 
Я ж правильно роблю, шо не беру слухавку, коли мфо дзвонять?
Атака йде повним ходом.
Я так розумію, що самі пропозиції запропонують? Чи, якщо в мене буде сума щось закрити, самій дзвонити ?
Если есть желание закрывать и деньги то сами звоните предлагайте свои условия может и согласятся таких примеров хватает когда человек предложил закрыть за тело, а они раз и согласились
 
Топ1 прислав повідомлення сплатити сьогодні два тіла) поки морожусь, але напевно вони перші будуть з є грошами , хто продадуть. В них в мене по 30к тіло(
Хто знає через який термін продадуть або в суд подадуть?
І де монітори позиви?
 
Топ1 прислав повідомлення сплатити сьогодні два тіла) поки морожусь, але напевно вони перші будуть з є грошами , хто продадуть. В них в мене по 30к тіло(
Хто знає через який термін продадуть або в суд подадуть?
І де монітори позиви?
Яка різниця коли продадуть?

Судова влада України
Де сторона по справі вводите свої ПІБ
 
Ну то ж бо і воно)
Дякую за посилання, буду мониторити
Взагалі , в мене зараз ділема, чи банкрутство (але гроші треба збирати), чи поступово за тіла закривати (але теж гроші збирати, і маленьки закривати поступово )
Хоча вважаю, що гроші , топ1 та манівео все одно суди пойдуть, вони в мене найбільші. Я їх і перекривала за рахунок невеликих сум.
Знаєте, що сьогодні подумала?
Колись було найстрашніше захворіти - отримала онко.
Потім боялась втратити чоловіка - втратила.
Тепер купа мфо- я вже не боюсь. Всі ці мфо неважливі. Стільки вже їм віддала, що капець! Будуть суди так будуть, чи прийму рішенні остаточне про банкрутство , то так буде.
Життя проходить , треба жити , а не нервувати.
Намагаюсь далі…
 
Останнє редагування:
Что тут за рецепт счастья?) Лень просто всё читать))
 
Что тут за рецепт счастья?) Лень просто всё читать))
Ну не лениться, а читайте, якщо цікаво)
А рецепт щастя- нічого не боятись, приймати свої помилки, розрулювати ситуацію і жити далі!
 
Ну то ж бо і воно)
Дякую за посилання, буду мониторити
Взагалі , в мене зараз ділема, чи банкрутство (але гроші треба збирати), чи поступово за тіла закривати (але теж гроші збирати, і маленьки закривати поступово )
Хоча вважаю, що гроші , топ1 та манівео все одно суди пойдуть, вони в мене найбільші. Я їх і перекривала за рахунок невеликих сум.
Знаєте, що сьогодні подумала?
Колись було найстрашніше захворіти - отримала онко.
Потім боялась втратити чоловіка - втратила.
Тепер купа мфо- я вже не боюсь. Всі ці мфо неважливі. Стільки вже їм віддала, що капець! Будуть суди так будуть, чи прийму рішенні остаточне про банкрутство , то так буде.
Життя проходить , треба жити , а не нервувати.
Намагаюсь далі…
Ага. Думки матеріальні. Я як мав їх всіх на увазі,так і маю. 11-й суд нічого не змінив
 
Але ж цей рецепт з'явився тільки після того, як понабирались...))))))
Та да)
Все приходить з досвідом, нажаль((
Ага. Думки матеріальні. Я як мав їх всіх на увазі,так і маю. 11-й суд нічого не змінив
Виграли суди?
 
Назад
Угорі Унизу