• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Списание долгов военнослужащим и возврат переплат и пролонгаций.

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Так)) нарешті і я в лавах ЗСУ) що тепер мені з цими кредитами робить? Зайти до них з автоматом чи якось можна їх порішати?
 
Доброго вечора! Мала в 2 половині 2021 року кредити в 12 мфо, ВСІ закрито своїми силами, з січня по травень цього року. Чи є можливість повернути переплати? УБД вже отримала, цікавлять Егроши, Милоан, Тенго

Дякую за відповідь
Все буде Україна!
 
Доброго вечора! Мала в 2 половині 2021 року кредити в 12 мфо, ВСІ закрито своїми силами, з січня по травень цього року. Чи є можливість повернути переплати? УБД вже отримала, цікавлять Егроши, Милоан, Тенго

Дякую за відповідь
Все буде Україна!
напишіть мені у вайбер! +380981594911
 
Доброго дня.
Проходив строкову служба з 11.2017 по 05.2019
На той період ще діяли закони і на строковиків.
Чи є можливість заднім числом повернути кошти?
Компаній багато і суми не маленькі.
Завчасно дякую.
 
Доброго дня.
Проходив строкову служба з 11.2017 по 05.2019
На той період ще діяли закони і на строковиків.
Чи є можливість заднім числом повернути кошти?
Компаній багато і суми не маленькі.
Завчасно дякую.
Напишіть мені у вайбер
 
А якщо немає УБД, є смисл?
 
А якщо військовозобовязана, і є квиток ?
 
Ты военнослужащий и долгое время пролонгировал кредиты в МФО? Есть очень хороший вариант не просто закрыть или списать кредиты, но и вернуть переплаченные средства.

Вместо тысячи слов - скриншоты полученных возвратов от МФО.

Для осуществления процедуры списания кредита и возврата переплат обращайтесь к модератору этого раздела - Morfius. Обязательно наличие УБД.

Только военнослужащие!

Смотри скриншоты возвратов???
А якщо є воєнний квиток ?
 
Ты военнослужащий и долгое время пролонгировал кредиты в МФО? Есть очень хороший вариант не просто закрыть или списать кредиты, но и вернуть переплаченные средства.

Вместо тысячи слов - скриншоты полученных возвратов от МФО.

Для осуществления процедуры списания кредита и возврата переплат обращайтесь к модератору этого раздела - Morfius. Обязательно наличие УБД.

Только военнослужащие!

Смотри скриншоты возвратов???
А якщо чоловік має УБД а я маю просрочку нічого неможна зробити?
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі Унизу