• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Сплатила за тіло

  • Автор теми Lilishu
  • Дата початку
  • Відповіді 67
  • Перегляди 5K
Це ваша думка..... Можливо і капітуляція, зі сторони завжди судити легше, хтось бореться до кінця , хтось йде на компроміс , злюсь на себе тільки за пролонгацію , більше ні про що не шкодую . Я взяла гроші - я віддала. Буду мати урок?
Головне,щоб більше в мфо не лізли?
 
По сравнению с CCLoan CreditPlus детский сад... Хотя тоже может депресухи нагнать...?
 
А ни кого не смущает, что автор зарегился на форуме только вчера? И вчера же договорился закрыть за тело, благодаря чудо письму??
А нічого, що я сиділа на сайті останні три місяці просто не реєструвалася ??? Так, зареєструвалася після того як оплатила і написала сюди. Нічого підозрілого в цьому не бачу. Люди, чого ви такі злі? Це моя історія і я маю право нею ділитися
 
А нічого, що я сиділа на сайті останні три місяці просто не реєструвалася ??? Так, зареєструвалася після того як оплатила і написала сюди. Нічого підозрілого в цьому не бачу. Люди, чого ви такі злі? Це моя історія і я маю право нею ділитися
Чому Ви нервуєте?Ви маєте право поділитися своєю історією,а інші мають право в неї не вірити...
 
Це ваша думка..... Можливо і капітуляція, зі сторони завжди судити легше, хтось бореться до кінця , хтось йде на компроміс , злюсь на себе тільки за пролонгацію , більше ні про що не шкодую . Я взяла гроші - я віддала. Буду мати урок?
Ну конечно моя, но основанная на многолетних наблюдениях... О пролонгациях согласен...
 
Это же как надо разбираться в сортах удобрений...))
Это да) просто что те, что другие действуют одинаково и методы у них идентичны
Это же как надо разбираться в сортах удобрений...))
У них методы идентичны)
 
Это да) просто что те, что другие действуют одинаково и методы у них идентичны
Мне они вообще одинаковые и я их вообще не различаю и не отличаю... Со всеми одинаково боремся...
 
Назад
Угорі Унизу