• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Стоит ли писать заявление об угрозах?

Поставили на автодозвон через каждые 3 минуты меня и сына

У меня сегодня был кошмар...Все подряд...

А скрины автодозвона через каждые 3 минуты подойдут?
Подойдут, статьей
25 Закону встановлені вимоги щодо взаємодії із
споживачами та іншими особами при врегулюванні простроченої заборгованості
(вимоги щодо етичної поведінки). Просто они напишут, что указанные номера не зарегистрированы за компанией.... Но иногда прозвон прекращается....
 
Вот пришло от них на днях
 

Вкладення

  • 73D6EC5B-658A-40D1-AF86-3A2F93C1531B.png
    73D6EC5B-658A-40D1-AF86-3A2F93C1531B.png
    57.4 Кб · Перегляди: 37
Всех приветствую
Сегодня пришло на Вайбер
Кто что посоветует делать?
Стоит писать заявление об угрозах или не помогут ничем?
Писать заявления необходимо, в любом случае..
По-перше, такі методи роботи колекторів як погрози, цілодобові дзвінки боржнику та членам родини, використання лайливих слів у повідомленнях, розповсюдження образливих фотоколажів тощо порушують низку статей Конституції України (статті 3, 21, 22 та 32), Цивільного кодексу України (статті 3, 291, 301, 302 та 308) Крім того, за незаконне поширення конфіденційної інформації чинним законодавством передбачена кримінальна відповідальність (стаття 182 КК України). Порушення полягає в створенні психологічного тиску на мене та членів моєї сім’ї і втручанням в моє особисте життя, що в свою чергу порушує право на свободу, закріплене у ст.288 ЦК України.
Основну масу злочинів наших підопічних можна кваліфікувати за такими статтями ККУ:
  • ст.182 «Порушення недоторканності приватного життя»;
  • ст.189 «Вимагання»;
  • ст.353 «Самовільне присвоєння владних повноважень або звання службової особи»;
  • ст.355 «Примус до виконання або невиконання цивільно-правових зобов’язань»;
  • ст.356 «Самоправство».
 
Останнє редагування:
Назад
Угорі Унизу