• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Суд з МФО у Львові!!

  • Автор теми Asja
  • Дата початку
  • Відповіді 72
  • Перегляди 7K

Asja

Форумчанин
Реєстрація
31 Лип 2019
Дописи
262
Реакції
77
Бали
343
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Asja не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня хтось з Львівщини мав суд з цими шарагами!!!
 
Доброго дня хтось з Львівщини мав суд з цими шарагами!!!
Я подавала в суд, не у самому Львові, а у області, на Манівео, Credit 365, ikapusta, але все не так радужно. Суд району не мав як я зрозуміла досвіду з такими справами, по ikapusta повернули мені, а по двох інших відправили у Київ Печерський і Шевченківський суд. Так от якось так. Чекаю
 
Я подавала в суд, не у самому Львові, а у області, на Манівео, Credit 365, ikapusta, але все не так радужно. Суд району не мав як я зрозуміла досвіду з такими справами, по ikapusta повернули мені, а по двох інших відправили у Київ Печерський і Шевченківський суд. Так от якось так. Чекаю
У вас був адвокат?
 
Я подавала в суд, не у самому Львові, а у області, на Манівео, Credit 365, ikapusta, але все не так радужно. Суд району не мав як я зрозуміла досвіду з такими справами, по ikapusta повернули мені, а по двох інших відправили у Київ Печерський і Шевченківський суд. Так от якось так. Чекаю
Ну це ж логічно «За місцем знаходження відповідача» підсудність не Львівська.
Думаю , що вам відмовлять на підставі 215

Стаття 215. Недійсність правочину

1. Підставою недійсності правочину є недодержання в момент вчинення правочину стороною (сторонами) вимог, які встановлені частинами першою - третьою, п'ятою та шостою статті 203 цього Кодексу.

2. Недійсним є правочин, якщо його недійсність встановлена законом (нікчемний правочин). У цьому разі визнання такого правочину недійсним судом не вимагається.

Нажаль в судах така практика.
 
Ну це ж логічно «За місцем знаходження відповідача» підсудність не Львівська.
Думаю , що вам відмовлять на підставі 215

Стаття 215. Недійсність правочину

1. Підставою недійсності правочину є недодержання в момент вчинення правочину стороною (сторонами) вимог, які встановлені частинами першою - третьою, п'ятою та шостою статті 203 цього Кодексу.

2. Недійсним є правочин, якщо його недійсність встановлена законом (нікчемний правочин). У цьому разі визнання такого правочину недійсним судом не вимагається.

Нажаль в судах така практика.
Поясніть доступніше. Хто мені відмовить, суд?!
 
Назначили нарешті до судового розгляду манівео і кредит 365, кредит 365 подали зустрічний позов. Задіяли ПриватБанк, чи начисляли гроші і з якою метою?! Чекаю,хвилююся.
 
Mar@, про приватбанк подробнее можно?
Кредит 365 надав інформацію суду, що скидав мені гроші (кредит) на картку Приватбанку,всі смс їм надав, і ПриватБанк задіяли як третю сторону для підтвердження-спростування інформації.
 
Mar@, Поняла, спасибо. Хотя интересно - ну, бросил Вам на карту кто-то деньги, и что? договор с Вашей подписью разве могут они предоставить?
 
Кредит 365 надав інформацію суду, що скидав мені гроші (кредит) на картку Приватбанку,всі смс їм надав, і ПриватБанк задіяли як третю сторону для підтвердження-спростування інформації.
А что Вы просили в иске?
 
Назад
Угорі Унизу