• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Talion_Plus. Чим загрожує заборгованість по кредиту в цій компанії?

  • Автор теми ROsYNWa
  • Дата початку
  • Відповіді 29
  • Перегляди 4K
В мене 40 з тіла 20, просять 10. Це ще не самі неадекватні в плані нарахувань. Якщо немає можливості заплатити, не реагуйте на їх погрози
Дякую, я поки спілкуюсь, кажу що роблю все можливе, чекаю на те, що почнуть йти на зустріч моїм інтересам
 
Дякую, я поки спілкуюсь, кажу що роблю все можливе, чекаю на те, що почнуть йти на зустріч моїм інтересам
Я у них с ноября прошлого года. Все никак не доедут по мне. Калькулятор у них без тормозов конечно. Предлагают тело, но хочу полтела. Пока молчат
 
Був кредит манивео 28000 з грудня прошлого року , передали Таліону на початку війни. Повний мороз півроку, запропонували закрити за 10000 в листопаді, ще і розбили на платежі на два місяці. Вислали довідку про закриття.
Тому не спілкуйтесь просто з ними і нічого страшного не станеться)
 
Був кредит манивео 28000 з грудня прошлого року , передали Таліону на початку війни. Повний мороз півроку, запропонували закрити за 10000 в листопаді, ще і розбили на платежі на два місяці. Вислали довідку про закриття.
Тому не спілкуйтесь просто з ними і нічого страшного не станеться)
Мені теж манівео написало що передали їм мій борг, переживаю тепер.
 
кредит7
писал что типа у вас есть долг вот такая сумма , такие % .Что то типа мы понимаем , что в такое время трудности про оплату и все такое
кредит+ только писал что у вас есть долг и все
Ооо, в з кредит 7 я не помилився, буду чекати листів з їхнім розумінням відсутності у мене коштів. Скажу мамі щоб з незнайомих номерів не брала телефон, бо то наркомани дзвонять яких я на дозу обманув, а самому пора знову починати пити по трошки пиво
 
Talion _ Plus? Чим загрожує заборгованість в даній компанії?
Був в мене кредит в манівео, брав на початку 2020 року 10000, ні одної пролонгації не зробив продали таліону, задовбували перших пару місяців, потім пропали, і через 2.5 роки позвонили і запропонували за тіло закрити, закрив за 10000 і забув за них
 
Був кредит манивео 28000 з грудня прошлого року , передали Таліону на початку війни. Повний мороз півроку, запропонували закрити за 10000 в листопаді, ще і розбили на платежі на два місяці. Вислали довідку про закриття.
Тому не спілкуйтесь просто з ними і нічого страшного не станеться)
До родичів дзвонили?
 
Назад
Угорі Унизу