• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Тишина від Є-грошей

Ania_0606

Форумчанин
Реєстрація
27 Лют 2023
Дописи
80
Реакції
24
Бали
133
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Ania_0606 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Вже майже тиждень прострочки у є грошах і тільки 2 раза дзвонив робот і одне повідомлення в телеграмі від бота є гроші. Мене лякає ця тишина. Чи варто чекати телефонного терору і смсок наступного тижня?
 
Ania_0606, публикуйте темы в соответствующих разделах, иначе общий раздел я закрою.
 
Ania_0606, вы серьезно?? По какой шараге вас вопрос? По манивео?
 
Ania_0606, только дублировать не нужно)
Я уже перенес в соответствующий раздел)
 
Кто в курсе, через сколько они начинают террор?
В мене почали на 25 день прострочки
Вже майже тиждень прострочки у є грошах і тільки 2 раза дзвонив робот і одне повідомлення в телеграмі від бота є гроші. Мене лякає ця тишина. Чи варто чекати телефонного терору і смсок наступного тижня?
У Вас просто є 8 днів на продовження кредиту. Якщо Ви не пролонгуєте, то вже на 8 день подзвонить їх спеціаліст. А там вже як повезе
 
Кто в курсе, через сколько они начинают террор?
У всіх по різному ці покидьки починають терор, в когось через кілька тижнів, в когось через 1-2 місяці потім продають своїм відбитим на всю голову кредитпромінвест і вони спочатку пропонують за тіло а потім починається дурдом повний.
 
Ніразу не пропонували за тіло, та в принципі і пофіг на них вже.
 
Вже майже тиждень прострочки у є грошах і тільки 2 раза дзвонив робот і одне повідомлення в телеграмі від бота є гроші. Мене лякає ця тишина. Чи варто чекати телефонного терору і смсок наступного тижня?
Як почнеться терор раджу зразу писати на них скарги в нбу.Мені начебто як помогло.
 
О, а мені прислали у вайбері повідомлення сексуального характеру. Вже відступили кредитпромінвест
 
Назад
Угорі Унизу