• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Тишина від Є-грошей

Доречі, можете привітати: я закрила ці є гроші. Залишилось придумати як закрити мані4ю і сос кредит, бо вони теж бєшані. Мані4ю дозвонились до моєї сестри і тата
Доречі, можете привітати: я закрила ці є гроші. Залишилось придумати як закрити мані4ю і сос кредит, бо вони теж бєшані. Мані4ю дозвонились до моєї сестри і тата
Добрый вечер. За сколько закрыли? Сколько было тело? И сколько была просрочка?
 
Доречі, можете привітати: я закрила ці є гроші. Залишилось придумати як закрити мані4ю і сос кредит, бо вони теж бєшані. Мані4ю дозвонились до моєї сестри і тата
За скільки закрили ?скільки просоочка ?
 
В мене прострочки більше двох місяців, змінила номер телефону і не забиваю собі цим голову взагалі. Родичам дзвонили всім кого знайшли, мені байдуже. Хто любить побалакати тих вони задовбують, хто на них не бере слухавку або каже що мене не бачили і не знають і потім не реагують на них, то теж не чіпають. В хлопця вже півтора роки прострочки, половини компаній вже не існує. Ніяк це його не турбує взагалі, тому забийте
 
Доречі, можете привітати: я закрила ці є гроші. Залишилось придумати як закрити мані4ю і сос кредит, бо вони теж бєшані. Мані4ю дозвонились до моєї сестри і тата
А сос кредит як веде себе?
 
Назад
Угорі Унизу