• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Угрожают продать коллекторам. Сразу 5ти КА

  • Автор теми Yulya
  • Дата початку
  • Відповіді 24
  • Перегляди 3K
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Yulya

Форумчанин
Реєстрація
29 Лис 2018
Дописи
73
Реакції
15
Бали
853
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Yulya не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Угрожают продать коллекторам, причем до нового года -3-м агентствам, сегодня прислали что продадут 5-ти .С ними не созваниваюсь - денег нет, тело 7500, сейчас 14800, просрочка где-то с август- сентябрь, пролонгаций было тысяч на 5, а может и больше. И кто-то сталкивался- что Динеро продают долг?
 
Они обычно ждут 7-10 дней потом обзванивают контактные лица а потом берутся за родственников. Мне пару раз звонила не приятная мадам так сильно тревлжили ее мои брови и ресницы, говорила брови и ресницы можешь сделать а кредит вернуть не можешь. Хотя я вообще не понимаю с какого облака она взяла что я что-то делала ( У меня все естественное ). Короче в итоге сошлись на пролонгации, в дальнейшем писала письма и знакомый юрист помогал штрафы списать.
 
Приват полюбе заливає інфу, мені твої гроші скинули фото з карткою, коли я робила собі універсальну в банку, тому, питаю хто з таким стикався що робити в такому випадку, чи йти в банк
 
Приват полюбе заливає інфу, мені твої гроші скинули фото з карткою, коли я робила собі універсальну в банку, тому, питаю хто з таким стикався що робити в такому випадку, чи йти в банк
Попробуйте написать в приват и прикрепите свое фото, которое вам скинули твои гроши. Спросите у них что за х*рня
 
Mala, це не законо тому ідіть в поліцію і пишіть заяву на приват за розголошення банківської таємниці
 
Admin, так точно забулась
 
[QUOTE = "Soni, post: 28094, member: 343"] [USER = 595] Mala [/ USER], це не закон того Ідіть в поліцію и пишіть заяву на приват за розголошення банківської Таємниці [/ QUOTE]


Так і зроби в банк накатала 9аітрв піду в поліцію, и все тепер ні копійкі НЕ отрімають все це булу остання крапля, на гарячій лінії сказали що вичисляють хто то був, я тел дала того клоуна і реквізити, компанія, твої гроші

чекаю відповід, хочуть війни вона їм буде все набридло вже мені то всьо чесно, я ночами не спала боялася, тепер всьо тільки суд і поx що в мене 11 МФО, я їм вже сплатила все давно, пролонгаціями, які робила
 
Угрожают продать коллекторам, причем до нового года -3-м агентствам, сегодня прислали что продадут 5-ти .С ними не созваниваюсь - денег нет, тело 7500, сейчас 14800, просрочка где-то с август- сентябрь, пролонгаций было тысяч на 5, а может и больше. И кто-то сталкивался- что Динеро продают долг?
пусть хоть 10 продают, вам то что
 
Угрожают продать коллекторам, причем до нового года -3-м агентствам, сегодня прислали что продадут 5-ти .С ними не созваниваюсь - денег нет, тело 7500, сейчас 14800, просрочка где-то с август- сентябрь, пролонгаций было тысяч на 5, а может и больше. И кто-то сталкивался- что Динеро продают долг?
У меня сегодня они добрались до карточки не привязанной к их кредиту cyku сняли последние деньги
 
а
У меня сегодня они добрались до карточки не привязанной к их кредиту cyku сняли последние деньги
как они узнали реквизиты карты не привязанной к кредиту? у меня новые карты уже 2 месяца никто ничего не снял пытаются со старых снять
 
а

как они узнали реквизиты карты не привязанной к кредиту? у меня новые карты уже 2 месяца никто ничего не снял пытаются со старых снять
Я совершал перевод с карты не превязанной на пр вязанную
 
Oleg, я вот сделала новую карту,а ту на которую кредиты брала заблокировала.Серьезно могут реквизиты как то вычислить???
 
Oleg, я вот сделала новую карту,а ту на которую кредиты брала заблокировала.Серьезно могут реквизиты как то вычислить???
В мене mycredit I creditup вже декілька разів пробували зняти спочатку не було грошей,а я вчасно зрозуміла що треба заблокувати,оот тепер намагаються а то блокує.
 
В мене mycredit I creditup вже декілька разів пробували зняти спочатку не було грошей,а я вчасно зрозуміла що треба заблокувати,оот тепер намагаються а то блокує.
У меня со старой карты снимать пытаются
 
Хто з дінеро договорився і закрив????
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі Унизу