• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Угрожают продать коллекторам. Сразу 5ти КА

  • Автор теми Yulya
  • Дата початку
  • Відповіді 24
  • Перегляди 3K
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Не должны у них данные старой карты
Если вы хотите чтобы у них даже возможности не было списывать при потенциальной возможности уйти в просрочку, то откройте карту Mono Bank (универсал банк) я когда пытался добавить карту Моно у меня постоянно выбивало ошибку и после консультации у поддержки - ответ очень интересный получит эта компания Динеро — мошенники , конными не стоит доверять, смешно конечно
 
Да такие они и есть тоже с ними сталкивался
 
[QUOTE = "Soni, post: 28094, member: 343"] [USER = 595] Mala [/ USER], це не закон того Ідіть в поліцію и пишіть заяву на приват за розголошення банківської Таємниці [/ QUOTE]


Так і зроби в банк накатала 9аітрв піду в поліцію, и все тепер ні копійкі НЕ отрімають все це булу остання крапля, на гарячій лінії сказали що вичисляють хто то був, я тел дала того клоуна і реквізити, компанія, твої гроші

чекаю відповід, хочуть війни вона їм буде все набридло вже мені то всьо чесно, я ночами не спала боялася, тепер всьо тільки суд і поx що в мене 11 МФО, я їм вже сплатила все давно, пролонгаціями, які робила
Скажите вам ответ дали ,по привату ,у меня такое же с твоi грошi тел.0687146382 Аристарх ,у вас был он?
 
Скажите вам ответ дали ,по привату ,у меня такое же с твоi грошi тел.0687146382 Аристарх ,у вас был он?


Ну, сказали що бази продають самі працівники, але по сьогоднішній день твоі гроші не турбують, просто кажіть що заява написана, я їх штормила їх же зброєю. Хоча номери набрали цілої родини, але всі послали і все нарізі тихо

У меня 7 МФО хотят с карточки снять, каждый день по 2 раза.
На днях полностью закрою счет и открою новый - отпишу.


Вони потім дадуть собі на спокій то стягування
 
Mala, це не законо тому ідіть в поліцію і пишіть заяву на приват за розголошення банківської таємниці
Насколько я поняла эти фото достаточно доступная инфо скорей всего они в БКИ который сделал приват .
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі Унизу