• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Юридичні послуги: суди з МФО та банками, оскарження виконавчих написів, повернення витрат на правову допомогу

5.00 зірок
45 оцінок
Добрий день.
Підскажіть будь ласка. Можуть
Заставити продати квартиру в уплату боргу як що я не один власник квартири а лише претендую на половину.
Доброго дня, змушувати продавати квартиру, власником якої Ви ще не є, для погашення боргу ніхто з кредиторів не може.
У Вас кредити в МФО?
 
Примат,чесно кажучи,дивує. В трьох банках рахунки вже в блоці,а ці ще туплять
 
Заблокували рахунки в банку. Через виконавче. Виконавець ні трубку не бере, ні на лист електронкою не реагує про розблокування рахунку. Є ще якісь варіанти?
 
Заблокували рахунки в банку. Через виконавче. Виконавець ні трубку не бере, ні на лист електронкою не реагує про розблокування рахунку. Є ще якісь варіанти?
Доброго вечора, Ви звертались саме з Заявою про визначення поточного рахунку у банку для здійснення видаткових операцій?
а можете вказати ціну скасування ИНН?
написала Вам у особисті повідомлення)
 
Мені заблокували рахунки через вп з теплоенерго , про суд навіть не повідомили. Чи можна якомусь зняти арешт?
 
Здравствуйте, да, строк на обжалования исполнительной надписи составляет 3 года.
Да, деньги вернуть можно, прописав в иске отдельное исковое требования (за это дополнительное исковое требования нужно будет оплачивать отдельно судебный сбор)

Добрый день, по исполнительному производству Вы можете либо сносить ИНН в суде, либо платить задолженность по ИП, либо исполнитель сам уже будет искать способы взыскать с Вас это задолженность.
По поводу запрета выезда заграницу: само открытия ИП не значит, что у Вас есть запрет на выезд заграницу. Для такого запрета, гос. или частный исполнитель должен обратиться в суд, а суд уже выносит ухвалу о запрете выезда. Если ухвалы нет, то можете спокойно ехать.

Указывать исполнителя третьим лицом не обязательно
Своїм клієнтам я завжди раджу зносити ВНН. Якщо після його знесення є загроза стягнути кошти в судовому порядку, то пропоную не поспішати подавати позов про визнання ВНН таким, що не підлягає виконанню. А почекати, щоб у стягувач про подачі позову про стягнення боргу пропустив строк позовної давності. А що вже стягнули, то можна повернути.
 
Своїм клієнтам я завжди раджу зносити ВНН. Якщо після його знесення є загроза стягнути кошти в судовому порядку, то пропоную не поспішати подавати позов про визнання ВНН таким, що не підлягає виконанню. А почекати, щоб у стягувач про подачі позову про стягнення боргу пропустив строк позовної давності. А що вже стягнули, то можна повернути.
??
 
Доброго дня, було відкрито виконавче провадження, стягнення коштів як з боржника. Потрібна юридична допомога. Скільки коштує припинення виконавчого провадження?
 
Доброго дня, було відкрито виконавче провадження, стягнення коштів як з боржника. Потрібна юридична допомога. Скільки коштує припинення виконавчого провадження?
написала у повідомлення)
 
добрий день есть вп открыто ещё до войны,хочу снести,какая будет стоимость?
 
Все дуже просто.
Після знесення ВНН кредитодавець приблизно в половині випадків подає позов. Тому ми подаємо позов про знесення ВНН із такою затримкою, щоб після його знесення кредитодавець при подачі позову пропустив строк позовної давності. Хоча буває, що затримки з подачею позову про знесення ВНН і не потрібно - ВНН часом вчиняється на застарілий більш, ніж на 3 роки борг.
 
Назад
Угорі Унизу