• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Виконавче провадження Черкаська обл.

Валеська

Форумчанин
Реєстрація
24 Лип 2020
Дописи
96
Реакції
38
Бали
308
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Валеська не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго вечора. Якщо нема дохода по банкам і є виконавче можна нічого не робити і що може бути далі? Чи по Черкаській обл. Були випадки вп?
 
Доброго вечора. Якщо нема дохода по банкам і є виконавче можна нічого не робити і що може бути далі? Чи по Черкаській обл. Були випадки вп?
Да мені відкривали ВП .Але у мене все через банк всі доходи тому понервувала я якщо чесно (
 
Тоїсть якщо сума 10000 то на майно приватні виконавці наложити арешт не зможуть ?
Да мені відкривали ВП .Але у мене все через банк всі доходи тому понервувала я якщо чесно (
Вдалось Вам все знести? Черкаська обл?
 
І рішення в її пользу? А сумма яка?
11392.Да Черкаський адмінсуд суддя Поломар признав її дії законними .Бо юридична адреса банку в якому арештовані рахунки має Київську юридичну адресу.І вона накопала що я працюю в компанії юридична адреса якої також м.Київ .
 
11392.Да Черкаський адмінсуд суддя Поломар признав її дії законними .Бо юридична адреса банку в якому арештовані рахунки має Київську юридичну адресу.І вона накопала що я працюю в компанії юридична адреса якої також м.Київ .
апелляцию подавали?
 
11392.Да Черкаський адмінсуд суддя Поломар признав її дії законними .Бо юридична адреса банку в якому арештовані рахунки має Київську юридичну адресу.І вона накопала що я працюю в компанії юридична адреса якої також м.Київ .
[/QUO капець от лярва
Короч коза вона ще та а в нас черкаський приватний виконавець
 
О
Нет.Сказал адвокат нету смысла.Она отправила в суд ответ что она прежде чем открывать ВП делала запрос в пенсионный фонд и там ей дали инфу что я работаю в Киев кой компании . Даже так!Типа готовилась сволочь!!!(((
 
Назад
Угорі Унизу