• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Виконавче провадження. Теперь на работу письмо придет, что счёт заблокируют, пока я не отдам им деньги?

  • Автор теми malaya
  • Дата початку
  • Відповіді 60
  • Перегляди 3K
А якщо вже на роботу прийшов лист,постанова,що робити?
И мне пришел! Буду пробовать оспорить!

Кроме того интересует вопрос! Я сейчас запущу процесс оспаривания, а при получении ЗП, пока будет идти суд, отчислят Нную сумму с ЗП. Потом ВП признают незаконным. Вопрос, как мне вернуть удержанные на основание незаконного ВП деньги?
потому, что на форуме стоит ограничение)) надо добить количество сообщений до 20.
сам написал вам
Ок, буду строчить сообщения))))
 
И мне пришел! Буду пробовать оспорить!

Кроме того интересует вопрос! Я сейчас запущу процесс оспаривания, а при получении ЗП, пока будет идти суд, отчислят Нную сумму с ЗП. Потом ВП признают незаконным. Вопрос, как мне вернуть удержанные на основание незаконного ВП деньги?

Ок, буду строчить сообщения))))
Отдельным иском возвращать прийдется, по этому желательно подавать заяву об обеспечении иска чтобы приостановить все отчисления по ИП.
 
Отдельным иском возвращать прийдется, по этому желательно подавать заяву об обеспечении иска чтобы приостановить все отчисления по ИП.
не факт, не факт))) если успеть, до перевода исполнителем на счета МФО, то исполнитель вернет)))
 
Отже, виконуючи рішення суду, виконавець може накладати арешт на будь-які кошти на рахунках боржника в банківських установах, крім тих, накладення арешту на які заборонено законом. При цьому саме банк, який виконує відповідну постанову виконавця про арешт коштів боржника, відповідно до частини третьої статті 52 Закону України «Про виконавче провадження» повинен визначити статус коштів і рахунка, на якому вони знаходяться, та в разі їх знаходження на рахунку, на кошти на якому заборонено накладення арешту, банк зобов`язаний повідомити виконавця про цільове призначення коштів на рахунку та повернути його постанову без виконання, що є підставою для зняття виконавцем арешту із цих коштів згідно із частиною четвертою статті 59 Закону України «Про виконавче провадження».
Але банки цього не роблять і блокують всі рахунки і соціалні і пенсійні
 
не факт, не факт))) если успеть, до перевода исполнителем на счета МФО, то исполнитель вернет)))
Нужно видеть что на работу пришлет. Вы же помните, как было у меня? Счета были разделены дeбuлaми изначально.
 
такое себе утверждение))))
все от вас, от людей зависит. кому не пофиг, те борятся))
Ну я говорю про вищі установи і банки тд. А люди то понятно борються всі за нас простих ніхто боротись не буде
 
Нужно видеть что на работу пришлет. Вы же помните, как было у меня? Счета были разделены д*билами изначально.
У меня, так:
1000 Сразу на "проведення викон дій" (Дорошкевич)
15000 по 20% Авентус Украина
1500 основна винагорода (Дорошкевич) выплаты пропорционально Авентусу
 
в смысле, что делать? варианта два)) или суд или платить)))
подскажите, я не могу понять, наложить арест могут только после решения суда. правильно? просто без суда взять и арестовать счета не могут. верно? или я не понимаю чего то?
 
Назад
Угорі Унизу