• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Щоденник Вітайте мене новеньку

Зібралася на роботу в банк ?
Там до речі в статті писали, що перевіряють навіть вихователів)) я працювала до війни в будмагазині, продажі, прораби, ремонти...супер була робота, але немала кредитів цих
Если ваша работа будет связана с финансами, то могут проверять. А вот возьмут вас на работу или нет, будет зависеть от конкретного работодателя
Зрозуміла
 
На склад)) формувати товар на магазини типу як на шик і блиск, Аврора. В нас є в місті такі склади. Там зарплата хороша. Треба вирішувати фінансові питання((
То в перед ,голівоньку підняла ,і в перед
 
Скажіть, будь ласка, чи впливає кредитна історія на працевлаштування? Я отримала повідомлення. Читала в інтернеті про працевлаштування і кредитну історію. Пишуть, що перевірять 20% роботодавців. підшукала роботу, дізнаюся зараз за умови праці...от запереживала
Вам би ото аби попереживати)))) Йдіть та влаштовуйтесь)))
 
В Аврорі перевіряють, нажаль
Це і є їх склад....
Дівчинка, Ви ж наче вихователь. Чи я щось плутаю.
Так. Працювала 14 років, звільнилася, поміняла кардинально роботу і напрям. Війна ...і повернулася на стабільну зарплату...вже рік як працюю в своєму закладі, що раніше
 
На склад)) формувати товар на магазини типу як на шик і блиск, Аврора. В нас є в місті такі склади. Там зарплата хороша. Треба вирішувати фінансові питання((
В Аврорі такий потік працівників,як на заводі)))Думаю, у них не буде часу розглядати Вашу кредитну історію. Спробуйте,не хвилюйтеся)))😉
 
Там до речі в статті писали, що перевіряють навіть вихователів)) я працювала до війни в будмагазині, продажі, прораби, ремонти...супер була робота, але немала кредитів цих
 
Я вам знову анекдот розповім.

В радянському союзі виріши відкрити супермаркет. Про штату - 700 працівників.
Японці кажуть - треба буде тіко 2. І все норм.
Не повірили, але зробили, як сказали. Взяли 2-х японців.
Проходить 2 місяці, все супер.
Комісія приїхала. На вході:
- Цього іде, такий красивий сан? Вам одразу на вихід, сан.
На виході:
- Нісього не купили, сан? А ми вам касали, сан...
 
В Аврорі такий потік працівників,як на заводі)))Думаю, у них не буде часу розглядати Вашу кредитну історію. Спробуйте,не хвилюйтеся)))😉
ну знаю человека , которого не взяли, с небольшим кредитом, а там может как повезет, человек нашел после этого по спецальности работу
 
ну знаю человека , которого не взяли, с небольшим кредитом, а там может как повезет, человек нашел после этого по спецальности работу
А в мене мікрозайми не закриті будуть на той час(((
 
Сьогодні такі цікаві смс)) селфі, кредит7, кредит+ звинувачують мене, навіть скоріше "можемо зробити висновок, що ви взяли гроші щоб не повертати з умислом!!! Ви фіксуємо відмову від оплати!! На вас чекають проблеми юридичні зі сплатою усіх відсотків!". Не знаю...я не відповідаю.
 
Сьогодні такі цікаві смс)) селфі, кредит7, кредит+ звинувачують мене, навіть скоріше "можемо зробити висновок, що ви взяли гроші щоб не повертати з умислом!!! Ви фіксуємо відмову від оплати!! На вас чекають проблеми юридичні зі сплатою усіх відсотків!". Не знаю...я не відповідаю.
А не має чого відповідати .Для досягнення мети всі методи добрі ,залякують
 
Сьогодні такі цікаві смс)) селфі, кредит7, кредит+ звинувачують мене, навіть скоріше "можемо зробити висновок, що ви взяли гроші щоб не повертати з умислом!!! Ви фіксуємо відмову від оплати!! На вас чекають проблеми юридичні зі сплатою усіх відсотків!". Не знаю...я не відповідаю.
Обычный спам
 
Назад
Угорі Унизу