• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Щоденник Вітайте мене новеньку

Сьогодны прощена п'ятниця - тому і прощення. Для вас то не відіграє жодної різниці.
Краще перепитаю щоб правильно розуміти. Бо читала тут про спрощення, то якийсь податок сплачувався. Я не знаю цього і не соромлюсь. От запитую.
Та теж думала може до цього що прощенна неділя попереду)))))
 
Останнє редагування:
Краще перепитав щоб правильно розуміти. Бо читала тут про спрощення, то якийсь податок сплачувався. Я не знаю цього і не соромлюсь. От запитую.
Та теж думала може до цього що прощенна неділя попереду)))))
Це не те прощення, про яке ви думаєте.
Просто шарага замість списання написала так.
 
Краще перепитаю щоб правильно розуміти. Бо читала тут про спрощення, то якийсь податок сплачувався. Я не знаю цього і не соромлюсь. От запитую.
Та теж думала може до цього що прощенна неділя попереду)))))
От якщо ви сплатите МЕНШЕ тіла кредиту, то на суму різниці буде податок. Все інше прощення то не те прощення
 
Screenshot_2024-03-19-11-39-31-588_com.android.mms.jpg

Привіт. Таке зараз роблять? Я читала, що ні. Але чи можливо?
Screenshot_2024-03-19-12-06-22-135_com.android.mms.jpg

Це на продзвін мабуть віддадуть? Чи продаж кредиту? Бо поки я у них була.
 
Останнє редагування:
Переглянути вкладення 148825
Привіт. Таке зараз роблять? Я читала, що ні. Але чи можливо?
Переглянути вкладення 148830
Це на продзвін мабуть віддадуть? Чи продаж кредиту? Бо поки я у них була.
Может пугают, а может и правда продадут когда на прозвон отдают написано залучено такую то шарагу
 
Щось читаю телеграм форум, стає лячно. Ви і так кажете, що перелякана...я лиш розуміючи свою ситуацію, то тривожуся. Кредит7 хоче тіло, два платежі, вже навіть просять, і паралельно смс про передачу, продаж, суди пишуть...я сьогодні відповіла, що в червні зможу оплачувати. Сказали ні, вже, бо продають. І ще не відклала достатньо для оплати. Скажіть, є можливість з моїм протермінуванням в подальшому закривати? Бо точно нікуди більше не влізу, щоб почати одних брати в других. Це точно ні
 
Щось читаю телеграм форум, стає лячно. Ви і так кажете, що перелякана...я лиш розуміючи свою ситуацію, то тривожуся. Кредит7 хоче тіло, два платежі, вже навіть просять, і паралельно смс про передачу, продаж, суди пишуть...я сьогодні відповіла, що в червні зможу оплачувати. Сказали ні, вже, бо продають. І ще не відклала достатньо для оплати. Скажіть, є можливість з моїм протермінуванням в подальшому закривати? Бо точно нікуди більше не влізу, щоб почати одних брати в других. Це точно ні
Кредит 7 це взагалі ні о чем) за тіло закриєте
 
Щось читаю телеграм форум, стає лячно. Ви і так кажете, що перелякана...я лиш розуміючи свою ситуацію, то тривожуся. Кредит7 хоче тіло, два платежі, вже навіть просять, і паралельно смс про передачу, продаж, суди пишуть...я сьогодні відповіла, що в червні зможу оплачувати. Сказали ні, вже, бо продають. І ще не відклала достатньо для оплати. Скажіть, є можливість з моїм протермінуванням в подальшому закривати? Бо точно нікуди більше не влізу, щоб почати одних брати в других. Це точно ні
і як у вас там закрили?
 
IMG_20240416_140230.jpg

Що це означає, підкажіть? Буду вдячна. На пошті скачала один документ, де написано, що манівео розірвав договір і тепер повністю я оплачую таліону. дали реквізити, суму 69 к і термінова оплата всієї суми. Ще є якийсь документ, в мене той формат не скасує, не знаю що там.
 
Останнє редагування:
Переглянути вкладення 151030
Що це означає, підкажіть? Буду вдячна. На пошті скачала один документ, де написано, що манівео розірвав договір і тепер повністю я оплачую таліону. дали реквізити, суму 69 к і термінова оплата всієї суми. Ще є якийсь документ, в мене той формат не скасує, не знаю що там.
Нічого по суті не означає. Оплачувати Таліону просто.
 
Переглянути вкладення 151030
Що це означає, підкажіть? Буду вдячна. На пошті скачала один документ, де написано, що манівео розірвав договір і тепер повністю я оплачую таліону. дали реквізити, суму 69 к і термінова оплата всієї суми. Ще є якийсь документ, в мене той формат не скасує, не знаю що там.
Формулировка странная розирвання договору, а по факту ваш договор продали талиону
 
Переглянути вкладення 151030
Що це означає, підкажіть? Буду вдячна. На пошті скачала один документ, де написано, що манівео розірвав договір і тепер повністю я оплачую таліону. дали реквізити, суму 69 к і термінова оплата всієї суми. Ще є якийсь документ, в мене той формат не скасує, не знаю що там.
Ваш договор продан талиону. Талион может предложить тело и пол тела, кому как везёт.
 
Переглянути вкладення 151030
Що це означає, підкажіть? Буду вдячна. На пошті скачала один документ, де написано, що манівео розірвав договір і тепер повністю я оплачую таліону. дали реквізити, суму 69 к і термінова оплата всієї суми. Ще є якийсь документ, в мене той формат не скасує, не знаю що там.
Мені також таке надсилали, потім продали АФК. По факту одна і таж сама контора. Періодично надсилають листи на пошту з різними пропозиціями, але тіло поки не пропонують. Залякують судами. З грудня просрочка, в лютому продали. Але АФК пишуть смс тим, кого знайдуть про те, що у такої ПІБ є заборгованість і все таке подібне. Вони єдині знайшли тих, кого немає в телефонній книзі вже дуже давно. ( я теж вихователька)- зустрічала батьків своїх випускників, казали, що читали смс про мене. Дружньо посміялися. Також знайшли контакти чоловіка моєї сусідки з дому, де я переїхала роки три назад, при тому, що конкретно його телефону у мене взагалі ніколи не було
 
Вечері от отримала смс, від єгроші кредит пром інвест про реструктуризацію. Я не заходила за посиланням. Тому як цю послугу розумію, і всі їхні нарахування виплачувати не налаштована, лише тіло. І так минуло 4 місяці. Як далі буде, побачу
 
Вечері от отримала смс, від єгроші кредит пром інвест про реструктуризацію. Я не заходила за посиланням. Тому як цю послугу розумію, і всі їхні нарахування виплачувати не налаштована, лише тіло. І так минуло 4 місяці. Як далі буде, побачу
Такая же смс пришла, но денег нет поэтому никуда заходить или звонить не стал тоже
 
Переглянути вкладення 151730
Щось аж двічі відправила)) скажіть що це? Хто це? Сьогодні прийшло. Зараз подивлюся хто по сумі....бо по назві в смс не знаю. Що чекати далі?)) більше ніякої інформації ніде, ні пошта електронна ні телеграм....
Screenshot_2024-04-24-11-32-06-075_com.android.mms.jpg

2021 рік пише якийсь договір факторингу?)) Я не брала тоді. В мене кредити з 23 року
 
Останнє редагування:
Переглянути вкладення 151730

Щось аж двічі відправила)) скажіть що це? Хто це? Сьогодні прийшло. Зараз подивлюся хто по сумі....бо по назві в смс не знаю. Що чекати далі?)) більше ніякої інформації ніде, ні пошта електронна ні телеграм....
Переглянути вкладення 151733
2021 рік пише якийсь договір факторингу?)) Я не брала тоді. В мене кредити з 23 року
Так там і написано право за договором від листопада минулого року.
Головне не це... не знаю чи вітати вас чи втішати.
 
Fakkkred то хто такі? Те, про що я подумав, пишеться інакше
 
Назад
Угорі Унизу