• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Вступил в силу Закон об особенностях исполнительного производства во время военного положения

У мене зарплата 07.04., занесла папери 30.03. Так що тільки буду бачити як буде.
 
Доброго дня, я перепрошую читаю вашу інформацію і хотіла поцікавитися. На мене є ВП від приватного нотаріуса заблоковано рахунки в ощад банку кошти знімають соціальні виплати, я багатодітна матір. З виконавчим звязувалася та мудра жіночка сказала що на її думку з мене можуть все стягувати і поклала трубку. Кошти знімають у повному обсязі, це єдиний мій дохід. Карту ніхто не розблокував вона як була в мінусі так і є. Знали

Заробітна плата за березень вже нарахована та зареєстрована в казначействі, квітень буде нараховуватися згідно постанови

Це відповідь нашого головного бухгалтера на моє питання про відрахування із зарплати!Питання мною було задано 25.03.22( в день публікації закону в "Голосі України" ) Так що все буде нормально-не нийте! І так всім нелегко зараз! І всяким своїм "розумакам" недобухгалтерам тицяйте в морду цією публікацією-(знайдіть і роздрукуйте в інтернеті)! А то диви які ділові -Закон їм не указ ! Якийсь виконавець ноунейм у таких дуринд-вище законів країни і навіть Президента!

"на її думку з мене можуть все стягувати "- ну просто схопила Бога за бороду ( самі подумайте-думка якось паперової молі-проти Закону України!) Так що ( на мою думку)-ця "розумниця" повинна йти прямо по курсу російського воєнного корабля
Ну вона може йти але мені це нічого не міняє 16500 з мене зняли, а в даний час кошти потрібні.
 
Вопрос. Сумма "заборгованість за кредитним договором" меньше 100 000. Но если добавляется еще "винагорода приватного виконавця", то больше.
Есть решение суда по обеспечению иска, пришло тут, хоть и долго шло. Есть смысл в банк обращаться, чтобы сняли арест или они просто полную сумму видят и все?
 
Спасибо)Но очень сомневаюсь,что наши бухгалтера на это отреагируют....Совдепия
Буду писать жалобу в мин труда.Напишу,что по результатам
Добрый день.Я работаю в банковской системе,у меня также была начислена заработная плата за март в феврале ,и удержано было 50%,т.к ИП больше 3,но 31марта было возвращена зарплата за март согласно закона который вступил в силу.Сама была в шоке
 
Добрый день.Я работаю в банковской системе,у меня также была начислена заработная плата за март в феврале ,и удержано было 50%,т.к ИП больше 3,но 31марта было возвращена зарплата за март согласно закона который вступил в силу.Сама была в шоке
Видимо,ваш бухгалтер адекватный,а мой нет((
Но приятно слышать,что такие события имеют место в наше время)
У кого ещё так было?Поделитесь)
 
А бухгалтеру нужно сообщать? Или они должны знать?
У мене зарплата 07.04., занесла папери 30.03. Так що тільки буду бачити як буде.
Здравствуйте! А какие бумаги Вы занесли?? Я вот не знаю что делать! Аванс 15.04 будут снимать или им же должны какие-то законы приходить
 
У мене зарплата 07.04., занесла папери 30.03. Так що тільки буду бачити як буде.
Какие бумаги вы занесли, у меня тоже с ЗП высчитывают по 20 процентов, начали с марта месяца. Какие бумаги нужно предоставить в бухгалтерию?
 
Я своим носила все распечатки закона и заявление даже написала!!!
Ноль на массу!!!Только письмо от исполнителя,что останавливает отчисления!!!
 
Добрый день.Я работаю в банковской системе,у меня также была начислена заработная плата за март в феврале ,и удержано было 50%,т.к ИП больше 3,но 31марта было возвращена зарплата за март согласно закона который вступил в силу.Сама была в шоке
Зарплата за март в феврале? Это как? Может наоборот, зарплата за февраль в марте)
 
Какие бумаги вы занесли, у меня тоже с ЗП высчитывают по 20 процентов, начали с марта месяца. Какие бумаги нужно предоставить в бухгалтерию?
Розпечатала закон з інтернета і занесла в бухгалтерію.
Я своим носила все распечатки закона и заявление даже написала!!!
Ноль на массу!!!Только письмо от исполнителя,что останавливает отчисления!!!
Значить вони якогось чмиря-часного нотаріуса, ставлять вище президента України. Потрібно звертатись у Держпрацю, або Мінюст. Там вище хтось писав.
 
З авансу взагалі нічого не знімають- тільки з зарплати!
 
Розпечатала закон з інтернета і занесла в бухгалтерію.

Значить вони якогось чмиря-часного нотаріуса, ставлять вище президента України. Потрібно звертатись у Держпрацю, або Мінюст. Там вище хтось писав.
Можно ссылку на закон?
 
Назад
Угорі Унизу