• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Хочу оставить отзыв о работе Yuristo2020

  • Автор теми Kroxa
  • Дата початку
  • Відповіді 51
  • Перегляди 9K
так,на апеляцію є місяць,але Вєра не подавала.Суд в мене був 23 грудня-вирок.22січня авентус вже перечислив гроші за позов.30 днів дається на оскарження.А які кошти повинна мені Вєра повернути?
Вопросов больше не имею. Вера работает за еду))) и 10% что у Вас отжала возвращать, я так понимаю Вы не хотите. Yuristo2020 или Ваш клиент платит напрямую +, а не Вере?
 
Вопросов больше не имею. Вера работает за еду))) и 10% что у Вас отжала возвращать, я так понимаю Вы не хотите. Yuristo2020 или Ваш клиент платит напрямую +, а не Вере?
не зовсім розумію, для чого Вам інформація, як платить мій Клієнт?
Є позитивна судова практика (зокрема у мене), стосовно повернення суми, яка була стягнута за ВП (відкритого на підставі ВНН), не залежно від того, чи сума була стягнута для оплати виконавчих послуг, чи вже сумма для фінансової компанії
 
не зовсім розумію, для чого Вам інформація, як платить мій Клієнт?
Є позитивна судова практика (зокрема у мене), стосовно повернення суми, яка була стягнута за ВП (відкритого на підставі ВНН), не залежно від того, чи сума була стягнута для оплати виконавчих послуг, чи вже сумма для фінансової компанії
Я понимаю, что Вы с Одессы и вопросом на вопрос это практика. Человек платит исполнителю, а дальше Вера взыскателю (ну минус свои 10%), а вот с Веры деньги Ваш клиент даже не знает, что надо взять обратно. Объясните?
 
Очередной юристохейтер нарисовался?
 
Очередной юристохейтер нарисовался?
Оффтоп
я оценил

Нет, вот с Верой и возвратом есть реальные люди, которые **** и это история это фантастика, если можешь доказать обратное, я создам тему иизвинюсь.
Admin, не люблю когда выдают желаемое за действительное... Да, и если считаешь меня юристхейтером, то можешь уточнить у Иры, как с дорохи и ко легко взыскать....они ж конечно позвонят и скажут дай номер карты?
 
Оффтоп
я оценил

Нет, вот с Верой и возвратом есть реальные люди, которые **** и это история это фантастика, если можешь доказать обратное, я создам тему иизвинюсь.
Admin, не люблю когда выдают желаемое за действительное... Да, и если считаешь меня юристхейтером, то можешь уточнить у Иры, как с дорохи и ко легко взыскать....они ж конечно позвонят и скажут дай номер карты?
пересмотрела, по возврату суммы по ИП у меня решения по исполнителю Русецкой
 
пересмотрела, по возврату суммы по ИП у меня решения по исполнителю Русецкой
А Ваш клиент говорит Вера.
Ладно.
Русецкая свои 10% вернула клиенту?
Очередной юристохейтер нарисовался?
Да и люди е****** очень долго, что вернуть с взыскателя, веры и прочий шлак быстрее и проще.
Вот и хочу посоветовать людям Надежду, что быстро и качественно))) но для этого хочу сам быть в уверен в том кого советую. В чем я не прав?
 
тоді мені потрібно уточнити, який це саме клієнт))
Могу напомнить Горай, Дорошкевич и +, в конце декабря решение и без апелляции))) и плюсы сами звонят и хотят вернуть бабло))) а вот с Верой вопрос остаётся открытым вернула она или нет?
 
Могу напомнить Горай, Дорошкевич и +, в конце декабря решение и без апелляции))) и плюсы сами звонят и хотят вернуть бабло))) а вот с Верой вопрос остаётся открытым вернула она или нет?
Вы думаете у меня только 1 суд с Горай и Дорошкевыч??
 
Вы думаете у меня только 1 суд с Горай и Дорошкевыч??
У Вас уже была возможность уточнить?
А то мне теперь самой интересны подробности этого беспрецендентного случая))
так,на апеляцію є місяць,але Вєра не подавала.Суд в мене був 23 грудня-вирок.22січня авентус вже перечислив гроші за позов.30 днів дається на оскарження.А які кошти повинна мені Вєра повернути?
Вы точно ничего не путаете?
На Судовой владе есть только одно решение по сносу инн от Авентус за 23.12.2020 и в нем нет ни слова о возврате удержаных из зп средств. Наоборот, в этой части иска отказано, потому что не смогли доказать удержание...
 
Розібрались, там спочатку трішки заплутана історія вийшла, Авентус уже повернув 840 грн. - судовий збір.
Позов про повернення стягнених коштів ще будемо подавати
 
Розібрались, там спочатку трішки заплутана історія вийшла, Авентус уже повернув 840 грн. - судовий збір.
Позов про повернення стягнених коштів ще будемо подавати
То Ксюн 840 грн судового збору сприйняла, як два рази по 20% с зп? ? Тому що людина впевнена, що позов про повернення стягнених коштів Ви вже подавали))
 
То Ксюн 840 грн судового збору сприйняла, як два рази по 20% с зп? ? Тому що людина впевнена, що позов про повернення стягнених коштів Ви вже подавали))
ні, ми мали прописувати це в першому позові, але в нас Довідка з бухгалтерії була надана з помилкою, тому повернення коштів не робили.
Зараз будемо подавати окремий позов про повернення коштів
 
ні, ми мали прописувати це в першому позові, але в нас Довідка з бухгалтерії була надана з помилкою, тому повернення коштів не робили.
Зараз будемо подавати окремий позов про повернення коштів
Я в рішенні суду читаю трохи іншу інформацію))
перевіряти документи перед подонням до суду це ж Ваша сфера відповідальності?

Що стосується вимог позивачки про стягнення з ТОВ «АВЕНТУС УКРАЇНА» 2108,18 грн грошових коштів, стягнутих з неї за виконавчим написом №1535 від 20 червня 2020 року, то жодних доказів щодо здійснення такого відрахування позивачкою суду не надано.

Із звіту про здійснення відрахування та виплати КНП «Клінічна лікарня №» ###### МР вбачається, що відрахування із заробітної плати ОСОБА_1 здійснюється у виконавчому провадженні №####### від 18.04.2019 за виконавчим листом №###/####/##, виданим 21.11.2018, який ніякого відношення до даної справи не має (а. с. 68).
 
Я в рішенні суду читаю трохи іншу інформацію))
перевіряти документи перед подонням до суду це ж Ваша сфера відповідальності?

Що стосується вимог позивачки про стягнення з ТОВ «АВЕНТУС УКРАЇНА» 2108,18 грн грошових коштів, стягнутих з неї за виконавчим написом №1535 від 20 червня 2020 року, то жодних доказів щодо здійснення такого відрахування позивачкою суду не надано.

Із звіту про здійснення відрахування та виплати КНП «Клінічна лікарня №» ###### МР вбачається, що відрахування із заробітної плати ОСОБА_1 здійснюється у виконавчому провадженні №####### від 18.04.2019 за виконавчим листом №###/####/##, виданим 21.11.2018, який ніякого відношення до даної справи не має (а. с. 68).
Так, помилка мною була виявлена вже після надання уточненої позовної заяви, а можливості отримати нову довідку не було, оскільки бухгалтер перебував на лікарняному, чи у відпустці, точно не пам'ятаю.
Але, як бачите, конфлікту з клієтном не має, вже отримали нову довідку і подаємо позов на повернення коштів))
 
Але, як бачите, конфлікту з клієтном не має, вже отримали нову довідку і подаємо позов на повернення коштів))
Це чудово, що конфлікту немає)) лише нерозуміння або непоінформованість клієнта ((

Так, помилка мною була виявлена вже після надання уточненої позовної заяви
То новий позов клієнт не оплачує?
 
у вересні подали позов і в кінці грудня я виграла суд.Але в мене були нюанси:то на роботі справку з помилками видали(а бухгалтер пішла на два тижні на лікарняний і ми чекали),то нотаріус документів не прислав,а йому місяць дали ще,але Горай так і не прислав документів.У мене картки не заблокували,а почали із зарплати вичисляти(2 міс вичислили).Моя юрист подала позов про забезпечення позову і мені на час суду припинили вичисляти гроші,картки не блокували.Юрист сказала,що краще знести сам написі я повністю їй довірилася.

виконавець Дорошкевич,нотаріус Горай.Так я продиктувала номер картки і ідентифікац. код .Спочатку вона потребувала рахунок,я сказала що не маю рахунків а тільки картка.У мене є картка для виплат,куди зарпл. не заходить,от я її і дала
Подскажите пожалуйста а через какое время после ИНН начали деньги из ЗП выворачивать? У меня тоже ИНН, жду документы от исполнителя и буду подавать в суд на снос!!! Интересно успею ли до того как с ЗП начнут снимать(((
 
Назад
Угорі Унизу