• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Закрыл кредит раньше срока,но проплата не прошла! микрокредиты на карту Алекскредит

Мама сина, меді надали договір та навіть виписку на яку карту коли і яка сума ітд надали
А написали с чьего счета был перевод?
Мне вместо этого хитрую бумажку прислали.
Мама сина, при чому я просила по емейлу і вони так мені прислАли на емейл, але правда через два місяці ((
мне прислали через 28 дней рекомендованным письмом
просто на почте затерялось,
забрала позже,
 

Вкладення

  • 60363860_353690438832564_5945095509239660544_n.jpg
    60363860_353690438832564_5945095509239660544_n.jpg
    101.3 Кб · Перегляди: 17
нет,не делала...
ни по одному из 13 мфо
делала только по Манивео одну пролонгацию,заплатила аж 7 гривен,
в результате влетела на лишние 2т.
От і відповідь на всі питання.Як конкретно діє та чи інша кантора невідомо.З моїх 3500,хочуть 14000.Погрози і дзвінки регулярні.
 
Мама сина, от бачете вже плюс))) а я й забула була що в них просила про таке, а виявилось що я писала скаргу і відразу щоб надали докази.а відповіли пару днів назад вже після того як продали Тайму(((
 
нет,не делала...
ни по одному из 13 мфо
делала только по Манивео одну пролонгацию,заплатила аж 7 гривен,
в результате влетела на лишние 2т.
Я ще на основі їх відповіді,послала запит до Комісії,поки-що не надали доки.Буду чекати на відповідь звідти.
Мама сина, от бачете вже плюс))) а я й забула була що в них просила про таке, а виявилось що я писала скаргу і відразу щоб надали докази.а відповіли пару днів назад вже після того як продали Тайму(((
І що Вам відповіли?
 
От і відповідь на всі питання.Як конкретно діє та чи інша кантора невідомо.З моїх 3500,хочуть 14000.Погрози і дзвінки регулярні.
не было ни одного звонка за 10 месяцев
ну может в самом начале...
я тогда не сильно вникала кто звонит..
они представлялись через раз..
это нужно с профильным юристом решать по поводу пролонгаций
КсенияЯ, і мені схоже прислали і з платами пролонгацій
ответ похожий на тот,что мне пришел?
Кто то запрашивал мою кредитную историю . Как узнать кто
в отчете из убки внизу под всеми кредитами,
рисуют табличку
кто,когда и по какой причине вами интересовался
КсенияЯ, і мені схоже прислали і з платами пролонгацій
?
 
Останнє редагування:
КсенияЯ, так. Тільки в мене просто чорно-біле, і ще були вписані всі пролонгаціі що робила і як саме
 
Назад
Угорі Унизу