• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Запрос в Гоуфингоу и результат

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Составил для клиента запрос в ООО "Гоуфингоу". Отправили.
Сегодня клиент пишет, что зашел в личный кабинет, и насчитанные 13 тыс. грн. % чудным образом изчезли) Осталось только тело.
Ждем полный ответ из МФО.
Гофингоу подают в суд??? Пришло смс что готовят документы в суд! Какие только непонятно, письменного договора и моей подписи нигде нет
 
Гофингоу подают в суд??? Пришло смс что готовят документы в суд! Какие только непонятно, письменного договора и моей подписи нигде нет
Ну на меня за 11 месяцев не подали(закрыла их уже)!а в смс и письмах они и в суд подавали,и выезд запрещали,и на ТВ обращались
 
Mercato®, доброго дня як з вами можна звязатися або напишіть мені на пошту [email protected]
 
Составил для клиента запрос в ООО "Гоуфингоу". Отправили.
Сегодня клиент пишет, что зашел в личный кабинет, и насчитанные 13 тыс. грн. % чудным образом изчезли) Осталось только тело.
Ждем полный ответ из МФО.
Вы не только прекрасный юрист,а маг и волшебник?
 
Гофингоу подают в суд??? Пришло смс что готовят документы в суд! Какие только непонятно, письменного договора и моей подписи нигде нет
Також дуже зацікавило питання! За результатами моніторингу сайту Єдиний державний реєстр судових рішень, прослідковується те, ТОВ «Гоуфінгоу» практично позовні заяви відносно свої клієнтів (боржників) до суду - не готує. Є з десяток випадків коли «боржники» подаю до суду позовні заяви щодо визнання договорів не дійсними.
 
Составил для клиента запрос в ООО "Гоуфингоу". Отправили.
Сегодня клиент пишет, что зашел в личный кабинет, и насчитанные 13 тыс. грн. % чудным образом изчезли) Осталось только тело.
Ждем полный ответ из МФО.
Можетн мені написати, бо я чомусь не можу вам написати
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі Унизу