• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Альфа активно начал угрожать

Мені в додатку висвічується пропозиція закрити за 80% від тіла
 
Мені теж висвітлюється закрити за 80% кредитний ліміт
Вони мені у березні і квітні самі підняли ліміт на 3тис і списали все на відсотки, до 24 лютого платила завжди всі відсотки по ліміту десь 2роки, а зараз не взмозі . Вони подають в суд як не платитиму ?
 
Мені теж висвітлюється закрити за 80% кредитний ліміт
Вони мені у березні і квітні самі підняли ліміт на 3тис і списали все на відсотки, до 24 лютого платила завжди всі відсотки по ліміту десь 2роки, а зараз не взмозі . Вони подають в суд як не платитиму ?
Доброго дня в мене кредит і кредитна картка не оплачую майже рік Залучили колекторську компанію і все.
 
У мене вчора смс від укрколлект що їм продано, а сьогодні від Альфи теж саме підтвердження
 
Кому интересно про Альфу!!! Долг 90 тыс.гривен по кредитке (тело 82 тыс.), не платил им 4 месяца с начала войны, Мне дали реструктуризацию на 5 лет, ежемесячный платеж 2600...... Вцелом считаю это приемлемым, так как только минимальный платеж по кредитной карте составлял в районе 5000 гривен...................Получается почти в два раз меньше.
 
Кому интересно про Альфу!!! Долг 90 тыс.гривен по кредитке (тело 82 тыс.), не платил им 4 месяца с начала войны, Мне дали реструктуризацию на 5 лет, ежемесячный платеж 2600...... Вцелом считаю это приемлемым, так как только минимальный платеж по кредитной карте составлял в районе 5000 гривен...................Получается почти в два раз меньше.
Дякую. Якраз актуальна інформація
 
Кому интересно про Альфу!!! Долг 90 тыс.гривен по кредитке (тело 82 тыс.), не платил им 4 месяца с начала войны, Мне дали реструктуризацию на 5 лет, ежемесячный платеж 2600...... Вцелом считаю это приемлемым, так как только минимальный платеж по кредитной карте составлял в районе 5000 гривен...................Получается почти в два раз меньше.
156 тисяч з 82 ... навіть без урахування того, скільки ви їм до того по тих 5000 влили, як на мене не дуже ліквідно. Але вам звісно видніше
 
156 тисяч з 82 ... навіть без урахування того, скільки ви їм до того по тих 5000 влили, як на мене не дуже ліквідно. Але вам звісно видніше
Спасибо за ответ уважаемый. Обьективно, сумма не маленькая, какие были еще варианты??? Ну забил бы я на них, как здесь советуют на форуме, за 90 тыс. гривен они палюбому бы в суд подали и от меня бы не отстали, Альфа банк это ведь не МФО..........
 
Ну забил бы я на них, как здесь советуют на форуме, за 90 тыс. гривен они палюбому бы в суд подали и от меня бы не отстали, Альфа банк это ведь не МФО..........
Швидше за все, що так і буде.
І це добре.
При аргументованому захисті в суді вони в хлам.
Віддасте тіло кредиту, але ніяк не подвійну суму.
Погортайте Судову владу на предмет таких справ і стане все зрозуміло.
 
Швидше за все, що так і буде.
І це добре.
При аргументованому захисті в суді вони в хлам.
Віддасте тіло кредиту, але ніяк не подвійну суму.
Погортайте Судову владу на предмет таких справ і стане все зрозуміло.
С таким крупным банком мне стремно судиться, тем более мне эту чертову карту "Альфа-Ред" курьер на работу привозил и Я все документы и акцепты лично подписывал..............Крути не крути, платить к сожалению надо, тем более Я уклонист, от войны скрываюсь, был бы в ВСУ то конечно такого бы не делал.........
 
Спасибо за ответ уважаемый. Обьективно, сумма не маленькая, какие были еще варианты??? Ну забил бы я на них, как здесь советуют на форуме, за 90 тыс. гривен они палюбому бы в суд подали и от меня бы не отстали, Альфа банк это ведь не МФО..........
Подайте в суд первыми))
Это же альфа, там, с вероятностью в 90% установлена комиссия за обслуживание кредита.
Она не законна)) если вы оплачивали какой то период, можна просить, в суде, переращет долга и зачисление комиссии в тело кредита, а то и возврат переплаты))
 
Ну забил бы я на них, как здесь советуют на форуме, за 90 тыс. гривен они палюбому бы в суд подали и от меня бы не отстали, Альфа банк это ведь не МФО..........
Так это же самый приемлемый вариант. Но переплатить, конечно, дело хозяйское.
 
Балін, а я ***** реструктуризацію кредита оформив в МайКредит перед тим як забити? Є різниця взагалі реструктурований кредит і не реструктурований?
 
Балін, а я ***** реструктуризацію кредита оформив в МайКредит перед тим як забити? Є різниця взагалі реструктурований кредит і не реструктурований?
Если хотите переплатить, то надо реструктуризироваться.
 

Вкладення

  • asdasd.png
    asdasd.png
    88.2 Кб · Перегляди: 39
Назад
Угорі Унизу