• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

CreditUp самый большой беспредел

  • Автор теми TatkaG
  • Дата початку
  • Відповіді 156
  • Перегляди 9K
Я раньше писала , что творит кредитап. Там оператор с очень колоритным голосом рассказывал мне всякие свои фантазии, которые он будет делать. Звонила на горячуу линию пожаловаться,так там вобще назвали меня несчастной некрасивой женщиной. Когда они звонили я была на работе и дала трубку своей начальнице. Ну в итоге через неделю он позврнил и предложил реструктуризацию.
У вас были им пролонгации? Через сколько предложили реструктуризацию ?
 
У вас были им пролонгации? Через сколько предложили реструктуризацию ?
Я у них несколько раз брала, погашала и опять брала. А потом пролонгаций не было.Предложили через месяц. Но этот месяц они поработали.
 
Я у них несколько раз брала, погашала и опять брала. А потом пролонгаций не было.Предложили через месяц. Но этот месяц они поработали.
понятно .Родным и близким звонили ? Вы писали что звонили на работу .
 
Честно, в моем случае звонят многим людям,но у меня не один кредит и я не знаю, кто именно. Монебум звонил людям, которые мне малоизвестные и говорил, что я на них кредиты брала, лоани взрослой маме звонили угрожали,гроши всим делали в вайбере коллаж,и т.д.
 
Я раньше писала , что творит кредитап. Там оператор с очень колоритным голосом рассказывал мне всякие свои фантазии, которые он будет делать. Звонила на горячуу линию пожаловаться,так там вобще назвали меня несчастной некрасивой женщиной. Когда они звонили я была на работе и дала трубку своей начальнице. Ну в итоге через неделю он позврнил и предложил реструктуризацию.
А зачем вы на звонки от них отвечаете??
Честно, в моем случае звонят многим людям,но у меня не один кредит и я не знаю, кто именно. Монебум звонил людям, которые мне малоизвестные и говорил, что я на них кредиты брала, лоани взрослой маме звонили угрожали,гроши всим делали в вайбере коллаж,и т.д.н
А зачем вы на звонки от них отвечаете??
Гроши всем отбитые на голову,группы в Вайбере создают и коллажи помоги на лечение брала кредит отцу там или матери,
 
Повезло тем,кто раньше с ними влип,сейчас просто пиз....Это не сносные люди. Задолбали просто
Ой, не повезло всім..Я в них брала займ в 2018 році, гасила і знову брала, останній раз не оплатила не було чим, ніхто мене за 3 роки не діставав, як в кінці 2020 року почали присилати смс, колажі на вайбер, групу в вайбері створили, мала стару сторінку в однокласниках зайти не могла бо забула пароль, так вони всі фото скачали, що вони витворяли навіть говорити не хочу і на початку 2021 р виконавчий надпис від Горая прилетів, подала в суд рік чекала на рішення, а вони той весь період позорили мене в ФБ а смс які слали то просто жах, але все таки суд я виграла, тепер чекаю поки пришлють рішення і виконавчий лист щоб з них стягнути за подачу заяви в суд. Так можливо когось вони не рухають, а мені добре допекли. Я тут розказувала свою історію, але ніхто мене не підтримав, не вірили що кредіт ап таке можуть робити, але то правда
 
Мне эти опущеные с 800 грн за три года просрочки насчитали почти 25к)))
Как говорится пошлю его на ...небо по звёздочку)))
 
Сильно доставали?
Три роки мене не рухали зовсім час від часу смс щоб погасила борг, а в кінці 2020 р. почалося, діставали і то сильно а на початку 2021 виконавче прилетіло, я подала в суд, чекала правда рік на рішення, за той час вони мене теж діставали чого тільки не було і смс і колажжі і сторінки на мене і на маму ліві і ФБ все було, в листопаді 2021 я знесла виконавче провадження і тепер чекаю на рішення щоб прийшло почтою і виконавчий на них, щоб повернули мені гроші за подачу позовної заяви..
 
Ой, не повезло всім..Я в них брала займ в 2018 році, гасила і знову брала, останній раз не оплатила не було чим, ніхто мене за 3 роки не діставав, як в кінці 2020 року почали присилати смс, колажі на вайбер, групу в вайбері створили, мала стару сторінку в однокласниках зайти не могла бо забула пароль, так вони всі фото скачали, що вони витворяли навіть говорити не хочу і на початку 2021 р виконавчий надпис від Горая прилетів, подала в суд рік чекала на рішення, а вони той весь період позорили мене в ФБ а смс які слали то просто жах, але все таки суд я виграла, тепер чекаю поки пришлють рішення і виконавчий лист щоб з них стягнути за подачу заяви в суд. Так можливо когось вони не рухають, а мені добре допекли. Я тут розказувала свою історію, але ніхто мене не підтримав, не вірили що кредіт ап таке можуть робити, але то правда
Я Вам точно верю). Они ни фига не лапочки,с первых дней выносят мозг
А что они делают? У меня они есть?
Пишут на телефон,в Вайбере,все звонят,ну дальше будет то веселее, потому что у меня только почти два месяца просрочки. И с каждым днём всё веселее
Сколько просрочка по ним?
Почти два месяца
 
Я Вам точно верю). Они ни фига не лапочки,с первых дней выносят мозг

Пишут на телефон,в Вайбере,все звонят,ну дальше будет то веселее, потому что у меня только почти два месяца просрочки. И с каждым днём всё веселее

Почти два месяца
Видаляйте сторінки в соц мережах якщо маєте, і вайбер теж, бо не відстануть самі, вони ще в вайбері створюють групи і вас будуть запрошувати, краще того всього не бачити що вони пишуть і які пopнo коллажі роблять, фантазія в них ще та... коли стали писати смс мені я тут такої інформації знайти не могла, всі писали що то лапочки і такого бути не може, багато хто не вірив, тому зараз все пишу з власного досвіду
 
TatkaG, надо было сказать, нах... уй, и заеп... ,пыль глатать от своих предсказаний.а то вообще они уже оху... Напрочь м*даки.
 
Назад
Угорі Унизу