• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Додам (ТОВ Вива Капитал). Займ. Отзывы должников

Кому вони можуть продати? Сьогодні прийшла смс чоловікові що передали іншому кредитору!
Взагалі то повинні вказати кому, якщо ж цього не сталось, то чекайте звісточки від нового кредитора)
 
Не ,они ещё те твapu по реконструктаризации выплатила тело и сказала нафиг ,дозвонились до бабушки ,и мне рассказывают чего я к ней в гости не хожу ,и за эти дни бахнули 3 тысячи % и вымагают больше ,послала , сказала через суд ,баба борзая однако
Реструктуризацію анулювали після прострочки платежу одразу ??? Чи була можливість платити з затримкою?
 
Так многие делают, но потом появляются снова...
Протягом 5 місяців ,майже мене не турбували .
Я їх нагнула з самого початку,а тут вирішила домовитися ,бо гроші були .
Не схотіли ,нехай тепер чекають,зараз не до них
 
Не пам’ятаю чи писала колись я за них, але були вони в мене десь рік-півтора тому назад , здається осінь 2022, так от :
Тиждень прострочка була і на день 2-3 вже всіх підняли на вуха що їм дзвонить менеджер Констянин з компанії «Додам», звісно докулупались до подруги але їй пофіг, вона не слухає що там говорять, але сусідка постійно від них брала трубку і потім по 5 раз намагалась через мою маму «надо поговорить, как тебе не стыдно» бо вона істерила що менеджер погрожує що вона буде віддавати всю суму , кароче…. Коли я вийшла з «Додам» на звʼязок то почалось «А мы еще на работу не звонили, скоро начнем»
Мені прийшлось швидко знайти гроші та оплатили , % десь був 1к, ну і тіло.
Бо реально цей Констянтин почав давити тільки на одну сусідку дзвінками по раз 10 в день (бо інші ігнорували) навіть коли я казала що я поверну але поки не можу, то він казав ок буду дзвонити до сусідки. Звісно вона завжди брала трубку хоча казали не беріть від незнайомих номерів (вона одинока і родичів немає взагалі) розумію що я неправа була але морально також було неприємно коли бьють у двері по 10 раз в день зі словами «он опять звонит, требует от меня денег!!» і звісно рідні також надавили щоб я оплатила все, бо сусідка дістала.
Ось така «Чудова» історія (
 
Не пам’ятаю чи писала колись я за них, але були вони в мене десь рік-півтора тому назад , здається осінь 2022, так от :
Тиждень прострочка була і на день 2-3 вже всіх підняли на вуха що їм дзвонить менеджер Констянин з компанії «Додам», звісно докулупались до подруги але їй пофіг, вона не слухає що там говорять, але сусідка постійно від них брала трубку і потім по 5 раз намагалась через мою маму «надо поговорить, как тебе не стыдно» бо вона істерила що менеджер погрожує що вона буде віддавати всю суму , кароче…. Коли я вийшла з «Додам» на звʼязок то почалось «А мы еще на работу не звонили, скоро начнем»
Мені прийшлось швидко знайти гроші та оплатили , % десь був 1к, ну і тіло.
Бо реально цей Констянтин почав давити тільки на одну сусідку дзвінками по раз 10 в день (бо інші ігнорували) навіть коли я казала що я поверну але поки не можу, то він казав ок буду дзвонити до сусідки. Звісно вона завжди брала трубку хоча казали не беріть від незнайомих номерів (вона одинока і родичів немає взагалі) розумію що я неправа була але морально також було неприємно коли бьють у двері по 10 раз в день зі словами «он опять звонит, требует от меня денег!!» і звісно рідні також надавили щоб я оплатила все, бо сусідка дістала.
Ось така «Чудова» історія (
Печаль, окружение конечно влияет очень сильно
 
Ага. Сусідка ще й казала що піде по іншім поверхам та сусідам розповідати як я з такої-то квартири і донька таких-то - повісила на неї свій борг та без її згоди зробила контактною особою (звісно я навіть номеру ніколи її немала)
Тому я не знаю хто тут гірше б давив , вона чи Додам )))
 
Ага. Сусідка ще й казала що піде по іншім поверхам та сусідам розповідати як я з такої-то квартири і донька таких-то - повісила на неї свій борг та без її згоди зробила контактною особою (звісно я навіть номеру ніколи її немала)
Тому я не знаю хто тут гірше б давив , вона чи Додам )))
Закрив сьогодні остаточно цих Додам
 
Назад
Угорі Унизу