• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Допоможіть знайти хлопця

Зараз не всі з першого оперативного резерву мобілізовані, тому надто дивно чути, що когось з цивільних отак забрали на війну.. дуже дивно і не правдоподібно
Julia?⚕️1611, то щось звучить як байка
Ой,наш місцевий військкомат чудить!Розносили повістки по вулиці,надибали двох хлопців біля магазину,мол чого тут ошиваємось,ті кажуть машину ждем,то вони по шуріку по повістці виписали і пішли далі:p:pот тільки цікаво,чи ті хлопці дали вірні свої дані?
 
Julia?⚕️1611, заспокойтеся, знайдіть телефон та позвоніть у воєнкомат, там вам точно все скажуть. Без підготовки в передок точно не кинуть ?а траншеї рить згодиться
 
Якщо комісований,то має бути запис у військовому квитку.Цим же ж не поліція займається.Якось дивно , якщо чесно.Просто в мене чоловік сам ходив, але його відправили додому з його діагнозом.
странно да , мы ж не в кацапии , где могут мешок на голову на улице одеть , и снимут уже тогда когда будешь с оружеем под обстрелами в украине не понимая где и что происходит вообще
странно да , мы ж не в кацапии , где могут мешок на голову на улице одеть , и снимут уже тогда когда будешь с оружеем под обстрелами в украине не понимая где и что происходит вообще
да и вообще по новостям говорят что в военкомат очереди и в тер оборону тоже всех подряд уже не берут , проходят отбор , желающих много
нашей армии пушечное мясо не надо , нужны люди знающие свое дело , толку он что россияни своих 18 ти летних на убой отправляют
 
Зараз не всі з першого оперативного резерву мобілізовані, тому надто дивно чути, що когось з цивільних отак забрали на війну.. дуже дивно і не правдоподібно
Julia?⚕️1611, то щось звучить як байка
Знакомого ,с белым билетом забрали во Львов.2дня учебки и отправили куда-то в Донецкую область
 
Мій хлопець 26 лютого виїхав поїздом з Києва до Рахова до знайомих,так як в Києві були обстріли. Його на вокзалі зустріла поліція і з наїздом ,,Чого втік з Києва і не став його захищати. Зробили військовий квиток і відправили в Армію в Мукачево. В нього не було військового квитка він комісований .Це взагалі законно ? Зараз дуже рідко виходить на зв'язок і не говорить де він. В якому місці. Це кошмар. В горячій точки повинні йти люди навчанні. Він міг би піти в тероборону добровольцем. А не примусово в ЗСУ
Примусово? вы в какое время живете? или должны забирать всех, но не "вашего любимчика" такой треш.
Запахло жаренным и все "мужики" заграницу сразу)) я бы не возвращал их обратно.
Знакомого ,с белым билетом забрали во Львов.2дня учебки и отправили куда-то в Донецкую область
Смотря что написано в военном билете. если указано что не пригоден в мирное время, но в военное время - годен.
 
Мій хлопець 26 лютого виїхав поїздом з Києва до Рахова до знайомих,так як в Києві були обстріли. Його на вокзалі зустріла поліція і з наїздом ,,Чого втік з Києва і не став його захищати. Зробили військовий квиток і відправили в Армію в Мукачево. В нього не було військового квитка він комісований .Це взагалі законно ? Зараз дуже рідко виходить на зв'язок і не говорить де він. В якому місці. Це кошмар. В горячій точки повинні йти люди навчанні. Він міг би піти в тероборону добровольцем. А не примусово в ЗСУ
Так разве Мукачево горячая точка? В Киеве горячее сейчас
 
Я хвилююся що його теж десь в горячу точку забрали без підготовки. Тому він і не признається де саме .

От всей семьи сбежал. Или его отец мне звонит и рыдает как крокодил и это он так подигрывает своему сыну ?
Так а зачем он в горячих точках без подготовки? Не всех резервистов ещё забрали
 
Якщо є запис, то не мали права призвати.Ще й поліція.А військовий видає воєнкомат, якщо не помиляюсь,то за місцем прописки.Може він просто сам захотів йти воювати, але й тут не всіх беруть.Шось він мутить
Розпитайте, хто затримав, хто військовий квиток зробив, якщо вже один є.Є ж якась електронна база військових квитків.Як можна ще один зробити.Поставне йому запитання конкретнійші і побачите,що скаже.
1. Нужно внимательно читать ,что именно написано в "записи". Чаще всего пишут, что непригоден в мирное время, однако частично пригоден в военное время.
Большинство на вторую часть записи не обращают внимание и считают себя абсолютно непригодными.
2. Повестку могут вручить в любой части Украины, когда попался в компетентные, по выдаче повесток, руки.
 
Может на какую горячую линию Минобороны позвонить. А ваши документы вместе с ним остались? Может захотят их вернуть, вот и узнаете, где он
 
1. Нужно внимательно читать ,что именно написано в "записи". Чаще всего пишут, что непригоден в мирное время, однако частично пригоден в военное время.
Большинство на вторую часть записи не обращают внимание и считают себя абсолютно непригодными.
2. Повестку могут вручить в любой части Украины, когда попался в компетентные, по выдаче повесток, руки.
Думаєте хтось вирішив палку зрубати?
 
Знакомого ,с белым билетом забрали во Львов.2дня учебки и отправили куда-то в Донецкую область
Это тоже фантаста, выдумка очередная, и как же они его доставили в Донецкую область? Опять же это всё со слов знакомого я так понимаю.
 
Ще раніше розмовляла з ним ,казав щоб не питала бо скаже. Не можна говорити місцезнаходження.

На вокзалі з наїздом на нього підійшли. І я думаю ,що на нього заходилися ,що не лишився в Києві ,не взяв автомат в руки а поїхав до Закарпаття в тихе місце. Ще він віз мої документи ,бо я була в іншій країні ,до нього прикрашалися що це за документи ? Може ти її завалив і т.д
Серед українців всякі люди бувають

Є запис у військовому квитку
Так, а почему его не было при нем то?
 
Ну как-то странно. Знакомые пацаны из Киева и Харькова спокойно выезжали, никто никого не задерживает. Да, у нас тут на Западе просят приехавших стать на учет в военкомат, но пока что без принудиловки. Чтобы вы понимали, ВСУ с 2014 года работает по инструкциям НАТО. Армия должна быть эффективной, а не числом брать как рашистская. Толку от пушечного мяса, которое в руках автомат никогда не держало. Есть мобилизационные планы, есть резерв. Резервистов, кстати, начали призывать еще до начала войны - знали что скоро начнется.
 
Это тоже фантаста, выдумка очередная, и как же они его доставили в Донецкую область? Опять же это всё со слов знакомого я так понимаю.
Это с работы парень.Вчера его "депортировали"назад .Сейчас он у нас в учебе .У нас на блокпостах,выборочно останавливают машины.В машине было 5мужиков.повестки дали 2.Мужик в возрасте и один-самый ребенок из всех?.У подруги муж инвалид 2группы.Он уже в учебке обучает.Служил раньше .Имеет звание.
С моей семьи погиб ребенок 19лет.Так что не надо мне рассказывать про "фантаст".То ,что говорят и то,что в действительности-разные вещи.
 
СонЯя, в теперішній ситуації допустимо все..
 
Назад
Угорі Унизу