• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Дзвонять по всім сусідам, погрози фізичною розправою

Ну не прям завтра, в течении недели ждите бімбу?
Ну спасибо ) утешили )
Хотя я и так не беру трубку) а вот родственников жалко) хотя у них у всех труколлер) но я так понял по форуму что финфорсы очень надоедливые ) так что позже сообщу как у меня дела с ними )
 
Та говорять шо моя мати взяла кредит і їх поручителями, до деяких шо ми разом взяли і їх поручителями і погрожують вбивством сімї сусідів. Шо робити?
Хай сусіди пишуть заяву в міліцію, що їм погрожують
 
С чем я Вас и поздравляю.....Здесь разные люди и у каждого восприятие разное...и каждый к этому приходит со временем и спокойно воспринимает происходящее.
Люди різні і сприйняття різне... Але коли Вам 100500 разів говорять, що боятися нічого, а Ви продовжуєте собі уявляти страшилки, то хочеться Вам вже капслоком пояснити, що не існує ніяких мордоворотів. Вони тільки у Вашій уяві. Все)
 
Люди різні і сприйняття різне... Але коли Вам 100500 разів говорять, що боятися нічого, а Ви продовжуєте собі уявляти страшилки, то хочеться Вам вже капслоком пояснити, що не існує ніяких мордоворотів. Вони тільки у Вашій уяві. Все)
Ну опыт разный бывает и люди здесь описывают свои ситуации,для кого-то это не больше чем пугалки,у кого-то окна разтрощили....вот и думаешь всякое...
 
Ну опыт разный бывает и люди здесь описывают свои ситуации,для кого-то это не больше чем пугалки,у кого-то окна разтрощили....вот и думаешь всякое...
Навіть таке було??
 
Ну опыт разный бывает и люди здесь описывают свои ситуации,для кого-то это не больше чем пугалки,у кого-то окна разтрощили....вот и думаешь всякое...
У кого вікна розтрощили??
 
Ну спасибо ) утешили )
Хотя я и так не беру трубку) а вот родственников жалко) хотя у них у всех труколлер) но я так понял по форуму что финфорсы очень надоедливые ) так что позже сообщу как у меня дела с ними )
Работаете официально ?
 
Назад
Угорі Унизу